archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Nejlepší útok proti nejlepší obraně, Karviná-Most (ne,16)KAR - MOS 0:0, 6.kolo | redakceNepřekonatelnou domácí tvrz budou svěřenci Josefa Mazury hájit v šestém kole FNL proti Baníku Most. Zápas začne o hodinu dříve než bylo původně v plánu. Úvodní výkop obstará jeden z celků v neděli už od 16 hodin.
31.8.Novojičínská destrukce slavila bohužel úspěchKAB - NJI 0:1, 4.kolo | redakceRezervní celek v sobotu odpoledne podlehl v domácím prostředí hostům z Nového Jičína 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral hostující Martin Repa, který už po čtvrthodině proměnil penaltu. Karvinští mohou opět litovat zahozených šancí a upřené penaltě.
30.8.Vladavič: Momentálně si všechno užívám redakceVe velké pohodě je karvinský špílmachr, Bosňan Admir Vladavič. Celému týmu i jemu samotnému se daří, proto není důvod ke špatné náladě.
30.8.Další překážkou béčka bude Nový JičínredakcePo remíze v Petrovicích přivítá divizní karvinská rezerva ve středu odpoledne na svém hřišti šestý Nový Jičín. Ten prozatím v soutěži dokázal vyhrát v Přerově a ve dvou domácích utkáních pouze remizovat.
29.8.Harmonogram zápasů karvinských celkůredakceNadcházející víkend bude pro karvinského fanouška fotbalově bohatý. V domácím prostředí se představí áčko proti Mostu, rezervní celek vyzve Nový Jičín, mladší dorostenci Vyškov a starší žáci celek Hranic. Více naleznete níže v přehledu.
29.8.Proti Jihlavě se dorostencům dařiloredakceCelek U17 poprvé v sezóně nevyhrál, přesto může být spokojený. Ve středečním utkání uhrál s tradičně silnou Jihlavou remízu 1:1, kterou zachraňoval osm minut před koncem Oliver Putyera. Šestnáctka naopak odčinila víkendovou porážku z Hlučína a Jihlavu porazila přesvědčivě 4:1.
28.8.Sestřih vítězného utkání ve Vlašimiredakce, fcgraffinvlasim.czPřinášíme sestřih sobotního utkání ve Vlašimi. Ve videu jsou zachyceny nejzajímavější okamžiky, které nakonec rozhodly o zisku tří bodů pro Karvinou.
28.8.Těsná výhra v Brumově zaručila pohárový postupBRV - KAR 0:1, 0.kolo | redakce, foto Deník/Daniel OdstrčilíkNejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0, vyhráli svěřenci Josefa Mazury na hřišti divizního Brumova ve 2.kole Poháru České pošty. O postupu do dalšího kola rozhodl svým gólem v 73. minutě Karol Pavelka.
27.8.O víkendu se žákům velmi dařilo!redakce, foto/Patrik GojZ šesti žákovských utkání jich hned pět skončilo výhrou jednoho z karvinských týmů. Střelnici si opět otevřela třináctka, která zdolala Uničov 15:0. Hodně cenných a výjimečných je pět branek Michala Kvapila z týmu U15 do sítě Hlučína. Ve fotogalerii fotky ze zápasu celku U12.
27.8.Ve středu se Karvinští představí v BrumověBRV - KAR 0:1, 0.kolo | redakcePo vysoké výhře 8:1 v úvodním kole ve Vřesině, pokračuje pro svěřence Josefa Mazury Pohár České pošty druhým kolem. Ve středu od 17 hodin se představí na hřišti divizního Brumova.
26.8.Dorost U17 vyloupil Hlučín, šestnáctka nikolivredakceImpozantně vstoupili do sezóny mladší dorostenci U17. V sobotu vyhráli 5:1 v Hlučíně a po třech zápasech mají plný počet devíti bodů. Šestnáctka naopak v sobotu poprvé prohrála. Domácí vyhráli 4:3.
26.8.Pavel Eismann si dodatečně k narozeninám nadělil gólredakceMinulé úterý měl narozeniny a v sobotu si s krátkým zpožděním nadělil pěkný dárek. Svým prvním gólem v mistrovském utkání za Karvinou zvýšil Pavel Eismann už v patnácté minutě utkání ve Vlašimi na dvougólový rozdíl. Výborný start do utkání byl opět nesmírně důležitý.
25.8.Josef Mazura po utkání ve VlašimiVLA - KAR 0:3, 5.kolo | redakceVelmi spokojený byl po výhře 3:0 ve Vlašimi karvinský trenér Josef Mazura. Hráče za výkon především v první půli pochválil.
25.8.V Petrovicích se béčko o body poděliloLPE - KAB 0:0, 3.kolo | redakceAsi zaslouženou remízu viděli diváci v Petrovicích, kteří dorazili na divizní utkání mezi domácí Lokomotivou a karvinským béčkem. Zápas skončil bez branek a oba soupeři si tak do tabulky připsali po bodu.
24.8.Skvělé! Dorost U19 sfoukl Baník 4:0redakceV krasojízdě pokračují starší dorostenci v I.dorostenecké lize. Se čtyřgólovým debaklem odjel z Karviné jeden z favoritů soutěže, Baník Ostrava. Už v poločase to bylo 2:0 po brankách Lukášů Kurušty a Dudy. Ve druhé půli přidal třetí gól Denis Siekiera a účet uzavřel svým druhým gólem Kurušta.
24.8.0:3, HURÁ! Karviná vůbec poprvé vyhrála ve VlašimiVLA - KAR 0:3, 5.kolo | redakce, foto/František BorekZaslouženou výhru 3:0 vezou naši fotbalisté z hřiště ve Vlašimi. Základ úspěchu položili už v první čtvrthodině, po které vedli už o dvě branky díky trefám Admira Vladaviče a Pavla Eismanna. Na začátku druhé půle domácí nedali penaltu. Konečnou podobu skóre tak dal dvě minuty před koncem Matěj Fiala.
23.8.U19 hostí Baník, rezerva jede do PetrovicredakceByť áčko Karviné cestuje v sobotu do Vlašimi, tak fotbaloví příznivci si v sobotu mohou přijít na své. Starší dorost U19 přivítá v 6.kole I.dorostenecké ligy Baník Ostrava. Kdo holduje karvinskému béčku, může se vydat do nedalekých Petrovic.
23.8.Zápas u neoblíbeného soupeře, Vlašim-Karviná (so,17)VLA - KAR 0:3, 5.kolo | redakce, foto/Milan DudekUž pátým kolem pokračuje o víkendu druhá nejvyšší fotbalová soutěž. Naši fotbalisté jedou k utkání do Vlašimi v určitě dobré náladě po nedělní šestigólové demolici Ústí nad Labem.
22.8.Program zápasů týmů MFK na víkendredakceO nadcházejícím víkendu se na domácím hřišti představí v mistrovských utkáních pouze dorost U19, mladší žáci U13, U12 a žáci B. Starší dorostenci přivítají v sobotu dopoledne v derby Baník Ostrava, mladší žáci v neděli na Bažantnici Uničov. Žáci B otevřou sezónu proti Tošanovicím. Více v přehledu.
22.8.Žáci si proti Šumperku s radostí zastříleliredakceMladší žáci ve středečních utkáních doslova deklasovali Šumperk. Obě kategorie soupeři dohromady nasázely pětapadesát branek! Sedmi góly se blýskli Zdeněk Zach s Lukášem Golasowskim, šest branek dal Jan Holzer, čtyři Patrik Goj. Celkem se v obou kategoriích prosadilo jednadvacet hráčů.
123>>

• Výsledky mládeže (pá-ne)
včera - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
před 3 dny - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.