archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Erik Puchel nastoupil za áčko poprvé v základu!KAR - PAR 1:3, 5.kolo | redakceOsmnáctiletý Erik Puchel si odbyl premiéru v základní sestavě A-týmu. Stalo se tak v utkání s Pardubicemi. Radost mu však zkazila porážka 1:3. Po zápase už spěchal na Hornické slavnosti, kde byl jedním ze zástupců klubu.
31.8.První porážka v sezóně, st. dorost prohrál v BrněredakceJednou to přijít muselo! Ligoví dorostenci poprvé v sezóně nevyhráli, naopak prohráli těsně v Brně. Aspoň bod mohl zachránit v poslední minutě Vojtěch Smrž, ale bohužel neproměnil penaltu. Skončila tak i druhá série - poprvé vyšel tým také střelecky naprázdno.
30.8.Brankářská škola měla premiéruredakceVe čtvrtečním slunečném odpoledni se uskutečnila Brankářská škola s podtitulem „Z Karviné do reprezentace? Proč ne!“.
30.8.Poprvé doma bez bodů, Karviná-Pardubice 1:3KAR - PAR 1:3, 5.kolo | redakcePrvní porážka v nové sezóně přišla v domácím utkání. Tři body si z Karviné odvezly východočeské Pardubice po výhře 3:1. Jediný gól domácích vstřelil Lubomír Urgela. Kromě porážky je nepříjemností vyloučení Tomáše Janíčka, který v poslední minutě uviděl červenou kartu.
29.8.Karviná přivítá v sobotu remízové PardubiceKAR - PAR 1:3, 5.kolo | redakceTřetí srpnový domácí zápas čeká na svěřence Jozefa Webera v sobotu dopoledne proti východočeským Pardubicím. Utkání na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji začíná v 10:15 hodin.
28.8.Víkendový program týmů MFK OKDredakceNadcházející víkend nebude jen ve znamení Hornických slavností, ale také fotbalu. Áčko přivítá v sobotu dopoledne Pardubice a mladší dorostenci odpoledne na Bažantnici brněnskou Líšeň. Ostatní týmy hrají na hřišti soupeřů.
28.8.Mládež: Prostředek týdne patřil venkovním zápasůmredakceHned čtyři mládežnická družstva sehrála během úterý a středy další mistrovská utkání. Mladší žáci U13 a U12 hráli v Bílovci, mladší dorostenci zase v Prostějově. Výhry slavila sedmnáctka a třináctka.
27.8.Pohár FAČR: Karviná v Opavě už v pátek 5. záříredakceDlouho se nevědělo, ale už je jasno! 3. kolo Poháru FAČR sehrají karvinští fotbalisté v Opavě. Nebude se však hrát v původním termínu, ale už o den dřív.
26.8.Vysokými výhrami v Třinci zahájili ml. žáci sezónuredakce, foto: Patrik GojZcela jasně a bez slitování vstoupily do nové sezóny obě kategorie mladších žáků, které v obou zápasech nastřílely Třinci celkem 31 gólů. Solidně se zatím prezentuje také tým U14, který vyhrál v Opavě a vzdoroval olomoucké Sigmě. Naopak se vůbec nedaří nejstarším žákům U15.
26.8.Sestřih utkání Táborsko - KarvináredakceDíky kameře FC MAS Táborsko je k dispozici více než tříminutový sestřih ze sobotního utkání, ve kterém si oba týmy body rozdělily.
25.8.Ve Vyškově vyhrála pouze šestnáctkaredakceUž v pátek hráli mladší dorostenci svá mistrovská utkání ve Vyškově. Tři body za výhru však přivezla pouze šestnáctka.
25.8.Jan Trousil: Svůj gól bych vyměnil za tři bodyTAO - KAR 1:1, 4.kolo | redakceJediný úspěšný karvinský střelec v sobotním utkání na hřišti Táborska, Jan Trousil hodnotí nejen toto utkání, ale také uplynulá čtyři kola.
24.8.K výhře jsme měli blíž, prohlásil Jozef WeberTAO - KAR 1:1, 4.kolo | redakceNevyužité šance mrzely trenéra karvinských fotbalistů Jozefa Webera po remíze 1:1 na hřišti Táborska.
23.8.Brankářská škola – 28. srpna odpoledne redakceBrankářská škola s podtitulem „Z Karviné do reprezentace? Proč ne!“ je určena brankářům z celého širokého okolí.
23.8.Karviná na jihu Čech vedla, nakonec veze remízu 1:1TAO - KAR 1:1, 4.kolo | redakcePro Táborsko čtvrtá remíza v řadě, pro Karvinou první venkovní od 1. června 2013. Ve druhé půli šli hosté do vedení díky gólu Jana Trousila, ale domácí tým třináct minut před koncem vyrovnal na konečných 1:1.
22.8.Souboj neporažených, Táborsko - Karviná (so,17) TAO - KAR 1:1, 4.kolo | redakcePo třech dopoledních zápasech se Karvinští ve Fotbalové národní lize představí až odpoledne. Bude to v sobotu v Sezimově Ústí, kde své zápasy hraje FC MAS Táborsko – tým bojující v minulé sezóně až do posledního kola o postup do nejvyšší soutěže.
22.8.Devatenáctka rozhodla o další výhře v první půliredakceAni v šestém zápase neztratil ligový dorost ani bod a připsal si další vítězství. Tentokrát zdolal v derby Opavu 2:0 po gólech Moskála a Lingra, který si zpříjemnil svým premiérovým gólem v nejvyšší dorostenecké soutěži nedělní odjezd s reprezentační sedmnáctkou na turnaj do Anglie!
21.8.Přehled víkendových zápasů týmů MFKredakceO víkendu, konkrétně v neděli, budou bezesporu tahákem zápasy starších žáků proti olomoucké Sigmě. Už v pátek se představí starší dorost v dalším zápase, tentokrát přivítá v derby Opavu. Ostatní týmy se představí na hřišti soupeře.
21.8.Stoprocentní devatenáctka vyzve v derby OpavuredakcePo dvou vítězných venkovních duelech čeká na vedoucí tým I. dorostenecké ligy v pátek po obědě v pořadí již šestý zápas. Na Bažantnici dorazí SFC Opava.
20.8.Tomáš „Sammer" Janíček: Zahraničí? Lákalo měredakceV bulletinu k utkání s Kolínem vyšel obsáhlejší rozhovor s Tomášem Janíčkem. My vám jej nyní přinášíme i zde na webu.
123>>

• Výsledky mládeže (pá-ne)
včera - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
před 3 dny - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.