archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Ondřej Lingr se vrátil z reprezentace nadšenýredakceV Pardubickém kraji proběhl předminulý týden Memoriál Václava Ježka a mladí Češi jej bez porážky vyhráli. Hodně vidět byl také karvinský hráč, eso devatenáctky a pomalu nakoukávající borec do A-týmu - Ondřej Lingr.
30.8.Budínský: K penaltě jsem přistoupil zodpovědněVIT - KAR 2:3, 0.kolo | redakcePřišel, viděl, vyrovnal a rozhodl. Lukáš Budínský naskočil do pohárového utkání krátce po snížení na 1:2. Sám pak vyrovnal a poslední penaltou v rozstřelu, před kterou nejprve přemýšlel o nějaké „kulišárně“, kterou si pak rozmyslel, zajistil svému týmu pokračování v MOL Cupu.
30.8.U19: Proměněná penalta rozhodla o výhře v BrněBRN - KAR 0:1, 6.kolo | redakceUzdravený Martin Berešík rozhodl z penalty zápas na půdě brněnské Zbrojovky a devatenáctka tak vůbec poprvé v sezóně vyhrála na hřišti soupeře.
29.8.Erik Puchel s reprezentací U20 do Anglie!redakceHned čtyřnásobné zastoupení může mít Městský fotbalový klub Karviná v mládežnických reprezentacích. Zatím je však jistý jen start Erika Puchla. Martin Pastornický, Oliver Putyera a Peter Lupčo čekají mezi náhradníky.
29.8.Karviná udolala Vítkovice na penalty a postoupila dálVIT - KAR 2:3, 0.kolo | redakceZápas v parádní atmosféře nabídl vše - góly, hezké momenty, emoce a vítěznou tečku v podobě penalt, které proměnilo všech pět karvinských exekutorů. Karvinští otočili poločasové nepříznivé skóre, po přestávce dvěma góly vyrovnali a nakonec oslavili postup do dalšího kola.
28.8.VIDEOSESTŘIH: Remízový duel s VarnsdorfemredakceAni tentokrát nesmí chybět chybět sestřih a ohlasy obou trenérů po domácím utkání MFK OKD Karviná. Ve středeční dohrávce s Varnsdorfem zaplněná Kovona gól neviděla...
28.8.V sobotu MOL Cup v Ostravě s VítkovicemiVIT - KAR 2:3, 0.kolo | redakceSouboj třetiligového s druholigovým týmem bude k vidění na nově zrekonstruovaném stadionu v moravské části Ostravy v sobotu od 17 hodin. Vítěz zápasu pojede do Rýmařova, který vyřadil ve čtvrtek vyřadil prvoligový Baník Ostrava.
27.8.Braňo Pindroch: V obraně pracujeme na jedničkuKAR - VAR 0:0, 1.kolo | redakceUž tři zápasy neinkasoval, ale v tom posledním proti Varnsdorfu se určitě zapotil nejvíc. Karvinská jednička Branislav Pindroch obdržel ve čtyřech kolech pouze jeden gól a i díky jemu je tým na třetím místě v tabulce.
27.8.Víkendová utkání týmů MFKredakcePoslední srpnový víkend se na domácím hřišti představí pouze mladší dorostenci v zápasech s Třincem a B žáci, kteří vyzvou Horní Žukov. Ostatní týmy cestují k soupeřům. Více v našem pravidelném přehledu.
26.8.Úspěšný předposlední srpnový víkend mládežeredakceMládežnická družstva o víkendu hrála další mistrovské zápasy. Mladší dorostenci přivezli plný počet bodů ze Znojma, starší žáci pak hostili Zlín a vyhrála čtrnáctka. Krajskou soutěž zahájili také B žáci na hřiště v Dobré.
26.8.Chyběly pouze góly, Karviná-Varnsdorf 0:0KAR - VAR 0:0, 1.kolo | redakceZ obou stran pohledný fotbal nabídla dohrávka 1. kola Fotbalové národní ligy. Hosté byli lepší v první půli, Karvinští zase ve druhé. Hrdinou zápasu byl gólman Varnsdorfu Porcal, který svůj tým hodně podržel.
25.8.Dohrávka je tady, Karviná hostí Varnsdorf KAR - VAR 0:0, 1.kolo | redakcePotvrdí domácí třemi body velmi solidní vstup do nové sezóny, anebo si hosté odvezou z Karviné aspoň bod? Velmi zajímavý a zřejmě nadprůměrný duel se hraje ve středu od 17 hodin.
25.8.Parádní zápas a tři body, tým U19 zdolal PlzeňKAR - PLZ 2:0, 19.kolo | redakceOndřej Lingr s Danielem Řapkem rozhodli o třech bodech pro starší dorost v domácím utkání proti Plzni, kterou tak v tabulce svěřenci Romana Westa přeskočili a snad dali zapomenout na minulé tři zápasy, kdy nebodovali.
24.8.Matej Sivrić: Ze hřiště jsme měli jít oba, ne jen jáFMI - KAR 0:2, 4.kolo | redakceByl u všeho podstatného. Nejprve dal důležitý druhý pojišťovací gól a v průběhu druhé půle se šel zastat svého brankáře, ale za zákrok na domácího provokatéra uviděl červenou kartu. A tak si minimálně ve středečním zápase dá Matej Sivrić nucenou pauzu.
24.8.Devatenáctka přivítá v úterý PlzeňredakceV posledních třech duelech nebodovali a nyní tak mají další šanci na reparát. Karvinští starší dorostenci hostí v úterý dopoledne od 11 hodin Plzeň.
23.8.Sivrić bude mít problém, řekl Weber k vyloučeníFMI - KAR 0:2, 4.kolo | redakceKarvinský trenér po vítězství v derby na půdě Frýdku-Místku pochválil tým za zlepšený vstup do utkání oproti minulým zápasům. Chuť mu naopak zkazilo zbytečné vyloučení Mateje Sivriće, které ještě bude mít interní dohru.
22.8.Jan Moravec: Trenér mi řekl, ať jsem připravený redakcePřinášíme další z rozhovorů s novými tvářemi - tentokrát s Janem Moravcem, který do Karviné dorazil krátce před prvním domácím zápasem proti Vyšehradu a hned elegantně vplul do základní sestavy. Za to se trenéru Weberovi odměnil velmi dobrým výkonem korunovaným gólem.
22.8.Karviná opanovala derby, ve FM vyhrála 2:0FMI - KAR 0:2, 4.kolo | redakceDva rychlé zásahy během prvních dvaceti minut rozhodly o osudu derby. Dalších sedmdesát minut to byl spíše nervózní boj i s jednou červenou kartou - v 66. minutě byl za kopnutí do protihráče vyloučen střelec druhého gólu Matej Sivrić.
21.8.Velké derby je tady, Karviná jede do FMFMI - KAR 0:2, 4.kolo | redakceSobotní odpoledne ve Stovkách slibuje zajímavou podívanou. Oba týmy mají za sebou pouze dva zápasy, lépe jsou na tom však Karvinští. Ti mají čtyři body, Valcíři jsou na nule. Zápas začne v 17 hodin.
21.8.U19: Třetí prohra v řadě, s Votroky doma 1:4KAR - HKR 1:4, 5.kolo | redakceTak toto hrubě nevyšlo. Nepovedený zápas sehrála v domácím prostředí karvinská devatenáctka. Na Bažatnici totiž v pátek odpoledne podlehla Hradci Králové vysoko 1:4. Kvůli absenci několika hráčů si zahráli i kluci z mladšího dorostu ročníku 1999.
123>>

• Výsledky mládeže (pá-ne)
včera - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
před 3 dny - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.