archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.6.Gibala po postupu: Jsme šťastní, že se to konečně povedlo redakceTrenér vítěze MSDL Petr Gibala přiznává, že z důvodu své pověrčivosti začal v postup věřit až posledních pár minut před koncem utkání na půdě Třebíče. Karvinští mají dvě kola před koncem náskok sedmi bodů před druhým FM a zbylá utkání dohrají jen z povinnosti. Ale chtějí zvítězit.
1.6.Zasloužený bod z hřiště soupeře, Pardubice-Karviná 1:1PAR - KAR 1:1, 30.kolo | redakceSvěřenci Josefa Mazury uhráli na východě Čech zaslouženou remízu 1:1. Sice od desáté minuty prohrávali, ale už za šest minut dokázal Elvist Ciku srovnat. Do konce zápasu se už však skóre nezměnilo a oba týmy si body rozdělily.
2.6.Za výkon jsem hráčům poděkoval, říká MazuraPAR - KAR 1:1, 30.kolo | redakceNerozhodný stav po devadesáti minutách zažil trenér Josef Mazura na karvinské lavičce vůbec poprvé. Zasloužený bod si jeho svěřenci odvezli z Pardubic, kde v rámci 30.kola FNL remizovali 1:1.
2.6.Infarktový závěr vynesl béčku bod v HranicíchHRC - KAB 1:1, 28.kolo | fdgJen pro silné nátury byl závěr sobotního utkání v Hranicích. Karvinští kopali po ruce a evidentním faulu dvě penalty. První Lukáš Kurušta neproměnil, tu druhu Daniel Koutný už ano. Nakonec se tedy oba týmy rozešly smírně a Karvinští tak dál živí naději na záchranu v celé soutěži.
3.6.Dorosty: Remízy U19 i U17 a debakl šestnáctkyredakceVe víkendových zápasech si ani jeden ze tří dorosteneckých týmů výhru překvapivě nepřipsal. Nejblíže třem bodům byla sedmnáctka, která remizovala se silným Zlínem 1:1. Šestnáctka (ve fotogalerii) schytala od stejného soupeře debakl 1:6 a starší dorost U19 remizoval v Třinci bez branek.
3.6.Pindroch po premiéře: Byl jsem hodně nervozní redakceGólman Branislav Pindroch si odbyl premiéru v ostrém zápase za karvinský tým. Jednadvacetiletý brankář se v Pardubicích postavil mezi tři tyče místo Lukáše Palečka. Za devadesát minut pustil za svá záda jednu střelu.
4.6.Žákovským týmům se tentokrát příliš nedařiloredakceKarvinským žákům předposlední kolo nevyšlo. Z výhry se radoval pouze celek U15, který tak v tabulce stále drží 2.místo před Sigmou Olomouc. Hattrickem se proti Třinci blýskl Martin Berešík. Dokonce čtyři branky vstřelil za tým U13 Jan Motloch, ale k výhře to nestačilo.
4.6.O proniknutí do první osmičky, Zlín-Karviná (st,17)ZLN - KAR 2:1, 17.kolo | redakceZakončit sezónu dobrým výsledkem. To mají v plánu karvinští fotbalisté ve středečním utkání na zlínské Letné v dohrávce 17.kola FNL. Zápas začíná v 17 hodin.
5.6.Áčko bude mít od čtvrtku desetidenní dovolenouredakcePouhých deset dnů budou mít na odpočinek karvinští fotbalisté. Příští pondělí, tj 17.6. se už celá kabina sejde k zahájení letní přípravy před novou sezónou. Ta začne prvním kolem poslední červencový víkend.
5.6.Karviná se rozloučila se sezónou porážkou ve Zlíně ZLN - KAR 2:1, 17.kolo | redakce, foto Deník/Jan KarásekFotbalisté Karviné zakončili sezónu 2012/2013 prohrou ve Zlíně 2:1. V konečném zúčtování to znamená celkové deváté místo se ziskem dvaačtyřiceti bodů. Jediným úspěšným karvinským střelcem byl Elvist Ciku, který proměnil krátce před přestávkou penaltu.
6.6.Lukáš Kurušta: Trenérům jsem za šanci vděčnýZLN - KAR 2:1, 17.kolo | redakce, foto Deník/Jan KarásekDalší, kdo si odbyl premiéru za áčko byl ve středečním utkání ve Zlíně osmnáctiletý karvinský reprezentant Lukáš Kurušta. Právě Kuruštovi dal trenér Josef Mazura důvěru od začátku utkání ve Zlíně.
6.6.Loučení ve velkém stylu! Dorost U19 zničil Břeclav 11:0redakceJako správní šampioni se s Moravskoslezskou dorosteneckou ligou rozloučili karvinští starší dorostenci (ve fotogalerii)! Ve čtvrtečním utkání, které se hrálo na umělé trávě, nedali žádnou šanci poslední Břeclavi. Už ve středu hráli také mladší dorostenci. Ti hostili Jihlavu.
7.6.Víkendový přehled zápasů týmů MFKredakceBéčko proti Mohelnici, mladší žáci proti HFK Olomouc a žáci C, kteří budou hostit petrovickou Lokomotivu. To je výčet zápasů, na které je karvinský fanoušek o tomto víkendu zván. Především béčku jde o hodně. K zachování divizní příslušnosti potřebuje dvě kola před koncem nutně doma porazit Mohelnici.
7.6.Rezervní celek přivítá v klíčovém zápase MohelniciredakcePřed posledními dvěma koly Divize sk.E není situace pro béčko Karviné úplně pozitivní. V sobotním zápasem proti Mohelnici musí svěřenci Jindřicha dohnala bezpodmínečně vyhrát, což se jim na domácím hřišti podařilo naposledy 3. listopadu.
8.6.Karvinští mladíci pomáhali ve Svitavách ke stříbruredakceVe dnech 4.-5. června se ve Svitavách uskutečnilo republikové finále Mezikrajské soutěže hráčů v kategoriích U14 a U13. Karvinský klub měl v obou kategoriích dohromady šest zástupců, kteří výrazně pomohli oběma výběrům k celkovým druhým místům.
8.6.Sezónu nemůžeme hodnotit kladně, říká kapitán Mikularedakce, foto: Dalibor SosnaKapitán karvinských fotbalistů David Mikula logicky nemůže být s celkovým devátým místem spokojený, přestože jaro bylo diametrálně odlišné než podzim. Po příchodu trenéra Josefa Mazury se celý tým zvedl a až do posledního kola bojoval o umístění v horní polovině tabulky.
9.6.Jednoznačná a zasloužená výhra béčkaKAB - MOH 4:1, 29.kolo | redakceKonečně! Karvinské béčko zabralo a v posledním domácím vystoupení této sezóny porazilo hladce a přesvědčivě 4:1 Mohelnici! Kdo přišel, ten určitě nelitoval. K vidění byl dobrý fotbal s množstvím šancí domácího týmu. Dva góly vstřelil Jakub Legierski, po jednom přidali Jakub Fulnek a Erik Puchel.
9.6.Mladší dorosty hrály v Opavě na hlavním stadionu redakcePoslední venkovní zápas sezóny absolvovali karvinští mladší dorostenci. Tým U17 na hlavním stadionu SFC Opava svého rivala porazil 3:0. Celek U16 naopak třikrát inkasoval a prohrál. V posledních dvou kolech se naše celky představí na domácím hřišti. Ve středu hostí Břeclav, v sobotu Zbrojovku Brno.
10.6.Ohlédnutí za sezónou (I. část)redakceDo dvou částí rozdělíme posezónní ohlédnutí za účinkováním našeho celku ve Fotbalové národní lize v sezóně 2012/2013. V první části se zaměříme na statistiku počtu odehraných zápasů a minutáž jednotlivých hráčů.
11.6.Žáci zakončili sezónu výhrami, ti mladší kanonádouredakceV posledním kole si karvinské žákovské celky smlsly na HFK Olomouc. Patnáctka výhrou 4:0 potvrdila celkové druhé místo v SpSM U15 za ostravským Baníkem, což je ohromný úspěch. Hattrick opět zaznamenal Ondřej Lingr. Doslova kanonádu pořádali mladší žáci. Ti ve dvou utkáních nastříleli soupeři z Holice celkem osmatřicet branek.
123>>

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.