archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.7.Čtyřgólová sprcha, Karviná-Górnik Zabrze 0:4KAR - GZA 0:4, 0.kolo | redakceNevydařené utkání se čtyřmi góly ve vlastní síti. Karvinští třetí přípravné utkání výsledkově nezvládli a vysoko prohráli.
1.7.Ohlasy po prohraném utkání s Górnikem ZabrzeKAR - GZA 0:4, 0.kolo | redakceTrenér Jozef Weber a štítový záložník Jan Šisler, který závěr utkání dohrával na stoperu, hodnotí čtyřgólovou porážku od nováčka polské Ekstraklasy...
2.7.Bronz B žáků na Turnaji Vítězů v BohumíněredakceV rámci turnaje (24. června) převzali svěřenci Petra Špičky pohár a medaile za celkové vítězství v soutěži - Media Walk krajská soutěž sk.C MSKFS 2016/2017.
2.7.Češi U19 vyhráli, Ondřej Lingr střídal v závěruredakceVítězný vstup do evropského šampionátu v gruzínském Tbilisi mají za sebou čeští reprezentanti do 19 let. V parném počasí okolo 35 stupňů zdolali Švédsko 2:1. Záložník MFK Karviná Ondřej Lingr si zahrál i s nastavením pět šest minut.
3.7.Marcel Frajt: Sedmnáctka své úkoly splnilaredakceSvou premiérovou sezónu v Karviné má za sebou mládežnický trenér Marcel Frajt, který kromě postu hlavního trenéra U17 zastává rovněž funkci asistenta u týmu U14 v Regionální fotbalové akademii Moravskoslezského kraje.
4.7.Společná Celostátní liga U19 a U17 zná hrací plánredakceOd nové sezóny 2017/2018 začíná platit nové schéma dorosteneckých soutěží.
4.7.Čtvrtá letní zkouška, duel se Zaglebie SosnowiecSOS - KAR 1:4, 0.kolo | redakceGoslaw Sport Center v polském městě Wodzislaw Slaski bude ve středu dějištěm dalšího přípravného utkání prvoligových fotbalistů MFK Karviná.
5.7.JL: Je rozlosováno a schválen nový model soutěžeredakceJuniorskou ligu bude nově hrát dvacet týmů, přičemž se rozdělí na dvě části - českou a moravskoslezskou. Na MFK Karviná čeká v moravskoslezské části celkem jednadvacet utkání a následně nadstavba o konečné umístění.
5.7.Karviná zaslouženě zdolala Sosnowiec 4:1SOS - KAR 1:4, 0.kolo | redakcePrvní výhru v letní přípravě mohli oslavit svěřenci Jozefa Webera. Polský tým Zaglebie Sosnowiec porazili díky čtyřem gólům po změně stran a navíc další šance zůstaly nevyužity!
6.7.Spokojený kouč Weber: Byla vidět chuť a elánSOS - KAR 1:4, 0.kolo | redakceMohl počítat s uzdravenými oporami a všechny poslal do zápasu od první minuty a vyzkoušel tři testované hráče. Kvalitní herní test trenéru Jozefu Weberovi ukázal ve třetím týdnu přípravy důležité věci směrem k další práci...
6.7.Styl hry tady v Karviné se mi líbí, tvrdí ŠtepanovskýSOS - KAR 1:4, 0.kolo | redakceTřetí start v karvinském dresu proměnil v první gól. Sice jde stále „pouze“ o přípravu, ale i to se počítá. Univerzál Peter Štepanovský byl po utkání se Zaglebie Sosnowiec rád za vítězství a přiznal, že si postupně zvyká na nový herní styl.
7.7.S Jihlavou už v sobotu 29. červenceredakceV pátek dopoledne bylo upřesněno první kolo nového ročníku HET ligy. Ligový kolotoč startuje už v pátek 28.7., další zápasy budou následovat v sobotu a neděli.
7.7.Test před soustředěním? Duel proti Opavě OPA - KAR 3:1, 0.kolo | redakceNa hřišti MFK Kravaře se odehraje přípravný zápas s přívlastkem „slezského derby". V sobotu od 11 hodin začíná utkání SFC Opava - MFK Karviná.
8.7.Špatná druhá půle rozhodla, Opava-Karviná 3:1OPA - KAR 3:1, 0.kolo | redakceKarvinští fotbalisté prohráli v Kravařích s druholigovou Opavou, když jim vůbec nevyšel druhý poločas. Přitom od 11. minuty vedli díky hlavičkujícímu Janu Kalabiškovi.
8.7.Jozef Weber: Takhle se o místo v sestavě nebojujeOPA - KAR 3:1, 0.kolo | redakcePo utkání s Opavou spílal na špatný výkon z druhé části hry. Karvinští nehráli dobře, naopak druholigový soupeř určoval tempo hry. Trenér Jozef Weber nemohl být po sobotním poledni vůbec spokojený.
9.7.Nebylo to vůbec ono, potvrdil Jan KalabiškaOPA - KAR 3:1, 0.kolo | redakceAktuálně nejlepší karvinský střelec letní přípravy se cítí stejně jako ostatní spoluhráči dost unavený a vyhlíží pondělní odjezd na soustředění, kde se budou ladit především herní věci.
10.7.Ligoví dorostenci začali s letní přípravouredakceNejen dorost U19 (na fotkách), ale od nové sezóny i dorost U17 je účastníkem I. Celostátní ligy. V pondělí 10. července začaly oba týmy na Bažantnici s přípravou na sezónu, která začíná první srpnový víkend.
10.7.Karvinští odcestovali do TerchovéredakceUž poněkolikáté jedou k „federálním bratrům“ na soustředění, ovšem do obce cca 25 km od Žiliny úplně poprvé. Kádr fotbalistů MFK Karviná čeká ladění herních věcí a dva přípravné duely.
11.7.Juniorka se už také připravuje na sezónuredakceNově se rodící juniorský tým je od pondělí v „plné polní“ pod vedením trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana.
11.7.Karvinští vyzvou Zl. Moravce, ovšem nepřeje počasíZMO - KAR 3:2, 0.kolo | redakcePouze vydatný déšť trápí v místě konání soustředění karvinské fotbalisty. Místo úterního dopoledního tréninku na hřišti museli do haly, odpoledne pak cestovali na trávník do Bytči, protože ten v Terchové je podmáčený.
123>>

• Výsledky mládeže (pá-ne)
včera - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
před 3 dny - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.