Generální partner
Světlý režim
11. červen 2011

Tisková konference po utkání s Jihlavou

V útrobách jihlavského stadionu proběhla tisková konference po utkání Vysočina Jihlava - MFK OKD Karviná. Trenér domácího mužstvo Josef Vrzáček pochválil výkon hostující Karviné. "Hrát se tato sezóna ještě déle, tak asi v tabulce skončí ještě výše," řekl. Trenér Karviné Karel Kula litoval nizké produktivity svých svěřenců.

Kouč Jihlavy Josef Vrzáček na úvod pochválil výkon našeho mužstva. "Karviná zde předvedla velmi dobrý výkon a potvrdila, že po taktické i individuální stránce disponuje velice silným a kvalitním celkem. Hrát se tato sezóna ještě déle, tak asi v tabulce skončí ještě výše. Potvrzuje tak očekávání, která byla s karvinským celkem v této sezóně spojena."

Trenér Jihlavy Josef Vrzáček: "Dnes jsme se museli vyrovnat s celou řadou absencí. Jsem rád, že se s tím náš široký kádr dokázal popasovat. Nevyšla nám první půle, v níž nám nefungoval středový trojúhelník. Ve druhé části už přišlo naše zlepšení, které bylo umocněno i gólovými úspěchy. Je však třeba zdůraznit, že naše výhra byla šťastná. Viděli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém nás podržel Uvarenko. Zejména těsně před naší druhou branku, kdy vychytal velkou šanci Vrány. Škoda, že tento kvalitní a celkem pohledný duel nevidělo více diváků. Jsem rád, že jsme zápas dovedli do vítězného konce a tím i do rekordního zisku 53 bodů za celý ročník. Toto však rozhodně nijak nemůže zakrýt naše zklamání, že jsme sezónu nedokázali dotáhnout do postupového konce."

Trenér Karviné Karel Kula: : "Viděli jsme kvalitní utkání, v němž jsme určitě zanechali dobrý fotbalový dojem. Hrál se otevřený fotbal a my jsme dnes bohužel nebyli střelecky úspěšní. Těší mne, že jsme i přes porážku udrželi 4. místo tabulky, což představuje nejlepší umístění Karviné v novodobé historii."

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.