Generální partner
Světlý režim
14. červen 2011

Harmonogram zápasů na tento týden

Letošní sezóna pomalu doznívá. Postupující rezerva MFK OKD Karviné na závěr přivítá Staré Město. Dvojutkání na hřišti Třince čeká naší U14, respektive U12. Mladší žáci "B" následně cestují na víkendový turnaj do Žiliny.

Sobota 17.6 17:00 (Kovona)

MFK OKD Karviná B - Staré Město


Úterý 14.6 17:00

Fotbal Třinec – MFK OKD Karviná U14


Úterý 14.6 15:30

Fotbal Třinec - MFK OKD Karviná U12


Sobota 18.6

MFK Karviná U12 - Turnaj Žilina


Neděle 19.6

Mladší žáci C - Turnaj Český Těšín

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.