Generální partner
Světlý režim
22. červen 2011

Krajské výběry na třetích místech

Aktualizováno dne 22.6. Republikové finále krajských výběru ročníku 1997 a 1998 konané v Třebíči mělo i karvinské zastoupení. Oba ročníky skončily na třetích místech.

Třebíčského finále se zúčastnili vítězové skupin v Čechách (Pražský a Středočeský) a na Moravě (Moravskoslezský a Jihomoravský)

MFK OKD Karviná měla četné zastoupení v obou kategoriích. Ve výběru U14 Karvinou reprezentovali Daniel Řápek, Dominik Ženíšek, Oliver Putyera a František Chmiel a Filip Mušec. Ve výběru U13 David Egri, Lukáš Dostál, Ondřej Lingr a Daniel Jóba.

Třídenní turnaj v Třebíči se hrál systémem každý s každým. Moravskoslezský výběr nakonec obsadil v obou kategoriích bronzovou pozici. Už samotná účast na republikovém finále byla velkým úspěchem, třetí místo je jen dalším skvělým bonusem.

"Naši hráči patřili k oporám svých týmů, Řápek a Lingr se prosadili i gólově, každý dal jednu branku. Navíc byl Mušec vyhlášený nejlepším brankářem turnaje v kategorii U14. Je jen velká škoda, že se hned v prvním utkání U13 zranil Egri a nemohl, tak pomoci svému týmu k lepšímu umístění," hodnotil trenér MFK OKD Karviné Jan Laslop.

"Pro kluky to byla obrovská zkušenost, měli možnost se porovnat s nejlepšími hráči v republice ve svých kategoriích. A musím říct, že svůj klub reprezentovali se ctí a ukázali, že v Karviné vyrůstají dobří fotbalisté," dodal Laslop.

.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii