Generální partner
Světlý režim
21. červen 2011

Žáci v Žilině pátí

Mladší žáci U12 na výborně obsazeném turnaji ve slovenské Žilině obsadili konečné páté místo. Svými výkony rozhodně nezklamali a odnesli si i několik ocenění.

Na Turnaj do Žiliny svěřenci trenéra Lumíra Davida odcestovali s výjimkou dlouhodobě zraněného Cislawského v plné sestavě. K týmu se připojily i dvě nové polské posily, které budou součástí týmu v příští sezoně.

Po dvou remízách proti Žilině (0:0) a Ružomberoku (2:2) naši mladíci podlehli Dubnici 3:0 a ŠK Belé 4:2. Kromě duelu s Dubnicí, kdy proti mužstvu hrála souhra nešťastných náhod v podobě zranění hráčů, odvedli fotbalisté Karviné výbornou práci a pro slovenské top celky byli více než vyrovnaným soupeřem.

"Turnaj byl kvalitně zorganizován, i když jsme skončili pátí, ostudu za předvedenou hru jsme rozhodně neudělali. Potvrdili jsme, že máme disciplinovaný tým a od pořadatelů dostali cenu Fair Play. Individuální ocenění pro nejlepšího brankáře také získal gólman Dominik Lipták," hodnotil vystoupení MFK OKD Karviné U12 trenér Lumír David.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.