Mlade talenty

V Karviné vládne spokojenost

21.06.2011 | Týdeník Horník
 

V Karviné vládne spokojenost Konečné čtvrté místo v tabulce druhé fotbalové ligy je velmi dobrou vizitkou klubu MFK OKD Karviná. I trenér mužstva Karel Kula byl s jarní částí sezony spokojen.

 

Po podzimu měl tým MFK OKD blíže spíše k sestupovému pásmu než k tomu postupovému. „Z jara máme velmi dobrý pocit. Po devatenáctém kole jsme na čtvrtý Třinec ztráceli devět bodů, sami jich měli jen 24 a mířili jsme do zachraňujícího se Kladna, které by se na nás v případě úspěchu dotáhlo na dva body. Důležitý moment jsme ale zvládli, vyhráli jsme a odpíchli se k jarnímu tažení, které nám nakonec vyneslo čtvrté místo před Třincem,“ pochvaloval si Kula, pro něhož to byla první „půlsezona“ v roli hlavního kouče a hned takto úspěšná.

Kula zároveň dodal, že hráči si svými výkony a umístěním v konečné tabulce na sebe upletli bič, protože nyní od nich budou všichni očekávat to samé, co předváděli v první polovině letošního roku.

„Kluci si nastavili laťku hodně vysoko, takže pro novou sezonu očekávám podobné výkony. Svým způsobem to platí i o mně, čtvrté místo lze vylepšit už jedině třemi způsoby,“ pousmál se Kula před svým odjezdem na zaslouženou dovolenou do Chorvatska.

„Teď si trochu oddechneme a pak se vrhneme do další práce. Letní pauza není příliš dlouhá a my nechceme usnout na vavřínech,“ upozornil Kula.

Karvinský kouč nezapomněl poděkovat ani divákům za podporu, které se hráčům od fanoušků MFK OKD dostalo. „Povzbuzovali nás ve slušném počtu a za to jim patří velký dík. To čtvrté místo je odměnou nejen pro hráče, ale i pro ně. Už se na ně těšíme i v nové sezoně,“ uzavřel Karel Kula.

• U10 čeká ve středu kvalifikace
včera - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10! Ve středu se na Kovoně představí osmička týmů od 10 hodin!

• STOPka pro Petráně
před 2 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 3 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem