Generální partner
Světlý režim
23. červen 2011

Mladší dorost U17 prošel během sezóny hráčskou obměnou

Mladší dorostenci kategorie U17 zakončili druholigovou sezónu na sedmém místě. Trenér Jindřich Dohnal postupně zabudovával do týmu mladší hráče.

"Měli jsme na víc, ale výkony v jarní části byly horší i díky tomu, že došlo ke změnám v kádru, hráči byli totiž posouvání do vyšších kategorií. Měli jsme za cíl páté místo, ale to se nám nepovedlo. I tak si sedmého místa cením, obměna kádru byla přeci jenom výrazná," hodnotil sezónu trenér Jindřich Dohnal.

Výkony mladších hráčů byly podle Dohnala příslibem do příští sezony. "Svou roli zvládli. Mají dobrý potenciál do příštího roku." Nejvýrazněji se projevil především Jan Uher, který se k týmu připojil během zimní přípravy.

Největší osobností karvinské "sedmnáctky" byl Lukáš Kurušta. Český reprezentant ale svoji kategorii přerostl a nyní září v U19. Výraznými oporami byli také Dominik Blaho a David Cienciala.

Jindřich Dohnal kladl velký důraz na disciplínu, plnění taktických pokynů a herní obraz svého mužstva. "Hlavně jsme chtěli hrát fotbal, ne žádnou nakopávanou. Ne vždy se nám to dařilo, ale hráči se stále učí. Můžu být celkem spokojen, byli jsme většinou fotbalovější než protivník," řekl na závěr kouč Dohnal.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.