Generální partner
Světlý režim
9. srpen 2011

Rezerva v generálce proti Polance smírně

Týden před startem krajského přeboru se MFK OKD Karviná B představila na půdě dalšího nováčka soutěže Polanky. Vyrovnané utkání nakonec skončilo remízou 1:1.

Pro sobotní generálku posílilo rezervu několik kmenových hráčů seniorského A Týmu. Konkrétně Hoffmann, Cverna, Bartozel a Puškáč.

První poločas se pro Karvinou nevyvíjel podle představ. Domácí Polanka hýřila aktivitou a měla několik možností skórovat. Rezervu ale podržel brankář Hájek, bezchybně pracovalo i stoperské duo.

Po změně stran šel výkon Karviné nahoru. Hosté se dostávali více k ohrožení branky a v 82. minutě dokonce Janík z přímého kopu otevřel skóre. Polanka ale našemu týmu vítěznou generálku nedopřála, v 88. minutě rovněž z přímého kopu vyrovnala na konečných 1:1. "Byl to typický remízový zápas, první poločas lepší Polanka, druhý my. Myslím si, že utkání splnilo svůj účel, byla to pro obě strany dobrá generálka," řekl hlavní trenér rezervy Karviné Tomáš Bernady.

Polanka – MFK OKD Karviná B 1:1 (0:0)

Branka MFK OKD Karviná B: 82. Janík

Sestava MFK OKD Karviná B: Hájek - Hoffmann (Zahatlan), Mleziva, Cverna, Žebrok - Bartozel (Graňák), Janík, Zielonka (Káňa), Puškáč, Koutný (Ochodek) - Kratka (Lipovský)

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?