Generální partner
Světlý režim
14. srpen 2011

Rezerva zahájí soutěžní sezónu v Oldřišově

Nováček krajského přeboru MFK OKD Karviná "B" bude bojovat o letošní premiérové body na hřišti Oldřišova.

Trenér Tomáš Bernady byl spokojen s přístupem svého mužstva během letní přípravy. Kádr rezervy prošel před sezónou minimem změn. Kostra týmu, která minulou sezónu vybojovala postup z I. A třídy, tak zůstala zachována. V generálce na blížící se soutěžní ročník 2011/2012 Karviná remizovala s Polankou 1:1.

Před utkáním v Oldřišově juniorku posílí hráči A mužstva. Připraveni nastoupit jsou Olin Bartozel, David Puškáč, Jakub Legierski a Václav Cverna.

Tradiční účastník krajského přeboru SK Moravan Oldřišov v minulé sezóně obsadil 14. pozici. Mužstvo z Hlučínska těží především z bouřlivého domácího prostředí. Překoná tedy nedobytnou domácí tvrz karvinský celek?

Utkání mezi SK Moravan Oldřišov a MFK OKD Karviná B začíná v neděli od 17:00.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.