Generální partner
Světlý režim
11. únor 2009

Vysoká výhra nad HFK Olomouc

Další soupeř si odnesl z Karviné vysokou porážku. Tentokráte si tři góly odvezla domů HFK Olomouc. A nutno podotknout, že zcela zaslouženě.

"Dneska jsme narazili na kvalitního soupeře, ale kondičně i fotbalově jsme ho přehráli", řekl po utkání trenér Leoš Kalvoda. Velkou radost mu musí dělat kvalitní hra našeho týmu a úspěšná koncovka. V prvním poločase se mezi střelce zapsal nejlepší střelec přípravy Mišinský a kanonýr Opic. Ve druhé půli rozvlnil síť Opic a dal tím výsledku konečnou podobu - 3:0. "Dnes jsem dal příležitost všem zdravým hráčům. A jsem rád, že všichni přistupují jak k tréninku, tak i k zápasům zodpovědně", dodal Kalvoda.

Dalším prubířským kamenem bude středeční zápas se Skoczowem, který začíná ve 14 hodin. Hraje se na umělé trávě. Po té náš tým odcestuje na soustředění do Nymburka. "Chceme se zde zaměřit na technicko - taktické prvky. A hlavně si konečně zahrát na pořádné trávě", nastínil závěrem Leoš Kalvoda.

MFK OKD Karviná - HFK Olomouc 3:0 (2:0)

Branky:
Opic 2, Mišinský.

MFK OKD Karviná:
Kučera - Hoffmann, Michalík, Buryán, Juska - Reichl (46. Diviš), Dittrich, Pavlík (46. Tchami), Jursa (46. Kubiena) - Sourada (30. Opic), Mišinský.

Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 10:00
MFK Karviná
GKS Jastrzebie S.A.
×
Odehráno v 10:00
MFK Karviná
GKS Jastrzebie S.A.