Generální partner
Světlý režim
11. únor 2009

Vysoká výhra nad HFK Olomouc

Další soupeř si odnesl z Karviné vysokou porážku. Tentokráte si tři góly odvezla domů HFK Olomouc. A nutno podotknout, že zcela zaslouženě.

"Dneska jsme narazili na kvalitního soupeře, ale kondičně i fotbalově jsme ho přehráli", řekl po utkání trenér Leoš Kalvoda. Velkou radost mu musí dělat kvalitní hra našeho týmu a úspěšná koncovka. V prvním poločase se mezi střelce zapsal nejlepší střelec přípravy Mišinský a kanonýr Opic. Ve druhé půli rozvlnil síť Opic a dal tím výsledku konečnou podobu - 3:0. "Dnes jsem dal příležitost všem zdravým hráčům. A jsem rád, že všichni přistupují jak k tréninku, tak i k zápasům zodpovědně", dodal Kalvoda.

Dalším prubířským kamenem bude středeční zápas se Skoczowem, který začíná ve 14 hodin. Hraje se na umělé trávě. Po té náš tým odcestuje na soustředění do Nymburka. "Chceme se zde zaměřit na technicko - taktické prvky. A hlavně si konečně zahrát na pořádné trávě", nastínil závěrem Leoš Kalvoda.

MFK OKD Karviná - HFK Olomouc 3:0 (2:0)

Branky:
Opic 2, Mišinský.

MFK OKD Karviná:
Kučera - Hoffmann, Michalík, Buryán, Juska - Reichl (46. Diviš), Dittrich, Pavlík (46. Tchami), Jursa (46. Kubiena) - Sourada (30. Opic), Mišinský.

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo