Generální partner
Světlý režim
25. srpen 2011

Dorost U17 si veze ze Slovácka vítězství

Ve středu sehrály naše dorosty dohrávky na hřišti Slovácka. Dorost U17 si po kompaktním výkonu odvezl tři body za vítězství 4:2. Šestnáctka na Slovácku prohrála...

1. FC Slovácko - MFK OKD Karviná U17 2:4 (1:3)

Branky MFK OKD Karviná: 12. Frisch, 33. Šimák, 38. Šlampiak, 60. Puchel

Sestava MFK OKD Karviná: Pecha - Šlampiak, Frisch (28. Wenglorz, 73. Onderka), Kloda, Berešík - Procházka, Šimák, Siekiera (33. Hruška), Puchel - Moskál (64. Gabrysiak), Uher (40. Sivák)

Hodnocení trenéra Jindřicha Dohnala: "Ve třetím utkání této sezóny jsme narazili na kvalitního soupeře, který produkoval dobrý kombinační fotbal. Hráči, až na menší výjimky, dodržovali taktické pokyny v ofenzívě a po zisku míče přecházeli do přečíslení. Po těchto rychlých přechodech jsme si vytvořili dostatek šancí a dokázali vstřelit čtyři branky. Tohoto vítězství si velice cením a doufám, že hráčům přidá na "zdravém" sebevědomí v dalších utkáních."

1. FC Slovácko - MFK OKD Karviná U16 6:0

Statistiky Vám přineseme později.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.