Generální partner
Světlý režim
30. srpen 2011

Na Vlašim už v 10:30 a zadarmo!

Sobotní druholigový zápas Karviné s Vlašimí se neodehraje v 17 hodin, jak bylo původně zamýšleno, ale už v 10.30 hodin! Diváci mají navíc vstup zdarma!

Protože se v sobotu 3. září konají Hornické slavnosti, rozhodli se činovníci MFK OKD Karviná zápas posunout na dopolední čas a jako bonus k tomuto svátku se nebude vybírat vstupné. Fanoušci tak mají možnost podívat se na zajímavý druholigový zápas zdarma. „Spolupráce mezi OKD a naším klubem MFK OKD Karviná je dlouhodobě na vysoké úrovni, a tak chceme tímto krokem podpořit celou sváteční atmosféru soboty. Zaměstnanci šachet mají právo si svůj svátek užít i fotbalově,“ potvrdila dopolední výkop zápasu manažerka MFK OKD Jana Hanzlová.

„Zároveň se tímto omlouváme našim fanouškům za vzniklé komplikace s přesunem zápasu na dopolední hodinu,“ dodala.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii