Generální partner
Světlý režim
31. srpen 2011

Daniel Řapek: Cílem je skončit do čtvrtého místa

Údernou zbraní karvinského výběru starších žáků U15 je čtrnáctiletý Daniel Řapek. V sobotním duelu proti Vítkovicím se opět trefil a pomohl svému týmu k jasné výhře 3:0.

Jak viděl sobotní zápas? „Hráli jsme celkem dobře, ale vždy to může být lepší. Neproměnili jsme všechno, co jsme mohli a taky jsme několikrát pustili soupeře do brejků,“ shrnul stručně zápas Daniel Řapek.

Domácí vyhráli poměrně bez problémů, ačkoliv trenér Jan Laslop nebyl místy spokojen a určoval jednotlivcům na hřišti hlasité pokyny. „To bylo v pořádku. Trenér prostě chce, abychom hráli co nejlépe,“ poznamenal k tomu Řapek. Podobně jako většina přešel i on do týmu starších žáků z mladší kategorie. „Mezi ligovými žáky jsem poprvé. Naštěstí jsem neměl problém nějak zapadnout, jsou tady samí dobří hráči. I v útoku se mi s ostatníma klukama hraje dobře,“ míní.

A jak vidí samotnou soutěž? „Hrají tady dost kvalitní týmy, ale i tak je naším cílem skončit do čtvrtého místa, abychom postoupili. Hlavně nechceme spadnout. Když budeme do každého zápasu dávat 120 procent, tak se nám to může povést,“ domnívá se Daniel Řapek.

Článek s Danielem Řapkem uveřejní ve čtvrtek Týdeník Horník

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?