Generální partner
Světlý režim
12. únor 2012

Mladší přípravka vybojovala na Kovoně druhé místo

Velmi dobrý dojem zanechala na sobotním halovém turnaji na Kovoně mladší přípravka ročníku 2004. Pod vedením trenéra Zbyška Gazdy dosáhla na stříbrné umístění.

Organizátoři museli před zahájením řešit komplikaci, protože účast na turnaji na poslední chvíli odřekla SFC Opava. "Museli jsme pozměnit propozice, a tak se hrálo každý s každým dvoukolově," řekl trenér Gazda.

Samotný turnaj měl vysokou úroveň. "Všechny družstva předváděly kvalitní hru a chtěly vstřelit co největší počet gólů, což rozhodovalo o konečném pořadí," řekl trenér mladší přípravky Karviné. Na turnaji kromě domácí Karviné startovali Baník Ostrava, polské Jastrzebie a Vítkovice.

"K celkovému prvenství nám chyběl jediný gól. Všichni si zaslouží velkou pochvalu," zdůraznil kouč Zbyšek Gazda.

Individuálni ocenění pro nejlepšího hráče si odnesl Dominik Mareš z Vítkovic. Cenu pro nejlepšího gólmana získal Szymon Golembowski z Jastrzebie a nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen karvinský Denis Pilch s osmi brankami.

Výsledky Karviné: MFK OKD Karviná - Baník Ostrava 2:3, 2:2, MFK OKD Karviná - Jastrzebie 2:2, 3:3, MFK OKD Karviná - Vítkovice 3:1, 1:0.

Turnajová tabulka: 1.FC Baník Ostrava 13:9, 2. MFK OKD Karviná 13:11, 3. Jastrzebie 8:10, 4.Vítkovice 5:10.

Sestava MFK OKD Karviná: Píša, Mrázek, Hruška, Pilch, Buryan, Přibyla, Bajger, Foltyn, Thienel, Třaskalík, Pawliczek.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.