Generální partner
Světlý režim
13. únor 2012

Máme ještě dost času na sehrání, míní Tomáš Jursa

Karvinský záložník Tomáš Jursa se vyjádřil k letošní zimní přípravě a poslednímu přípravnému utkání proti TS Podbeskidzie.

V sobotním utkání Jursa nastoupil ve středu zálohy s uzdraveným Vladimírem Mišinským. "Měl jsem za úkol hlídat defenzívu. S Vláďou se mi hrálo dobře, už se do toho po viróze dostává. Zachvíli bude stoprocentní," řekl Jursa.

V Polsku se hrálo na přírodním trávníku, podle Jursy utkání kvůli špatnému terénu příliš fotbalové krásy nenabídlo. "Hřiště bylo zmrzlé, nešlo kombinovat, spíše se jen nakopávalo. Určitě bylo pozitivní, že jsme udrželi čisté konto."

V zimním přípravě měla Karviná plno zraněných, zdravotní problémy se nevyhnuly ani mladému středopolaři. "Na soustředění mi po tréninku oteklo koleno, měl jsem několik dnů pauzu. Letošní příprava je specifická, kromě zraněných nám dělalo problémy počasí, museli jsme několikrát trénovat v hale. Ale máme ještě tři týdny na sehrání, to je dost času. Vše bude v pořádku," uzavřel autor šesti podzimních druholigových branek.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii