Generální partner
Světlý režim
15. únor 2012

Juniorka v úterý udolala Heřmanice

V dohrávaném utkání na zimním turnaji v Orlové zvítězil MFK OKD Karviná "B" nad Heřmanicemi 1:0. O jedinou branku se postaral ve 46. minutě Zahatlan.

MFK OKD Karviná "B" - Heřmanice 1:0 (0:0)

Branka: 46. Zahatlan.

Sestava MFK OKD Karviná "B": Klečka - Hrtánek (41. Káňa), Škahič, Cverna (41. Mašlej), Skácelík - Savič, Zahatlan - Kratka, Puškáč (41. Wojaczek), Egermajer - Legierski.

Karviná se přes úporně bránícího soupeře nemohla dlouho prosadit. "Soupeř byl velmi dobře organizovaný a přes zahuštěný střed hřiště jsme se nedostávali do střeleckých příležitostí. Když už se nějaká naskytla, neměli jsme dostatek klidu přehledu v zakončení," řekl trenér B týmu Tomáš Bernady.

Na začátku druhého poločasu dokonce juniorka neproměnila pokutový kop. "Prosadit jsme se dokázali jen po akci Legierského v křídelním prostoru a dorážce Zahatlana. V celém utkání jsme dokázali hru kontrolovat, ale k navýšení skóre už nedošlo," uvedl Bernady.

Kouč rezervního týmu pochválil práci defenzívy. "Výhrady k mužstvu mám v tomto utkání k útočné fázi a spolupráci v ní. Naopak obranná fáze dnes byla na dobré úrovni a lze na ní dále stavět."

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii