Generální partner
Světlý režim
16. únor 2012

Starší dorost U19 remizoval s Bohumínem 2:2

Dorostenci Karviné odehráli proti účastníkovi krajského přeboru FK Bohumínu zápas dvou rozdílných poločasů...

MFK OKD Karviná U19 - FK Bohumín 2:2 (2:0)

Branky MFK OKD Karviná U19: 20. Pilavdžić, 35. Fulnek.

Sestava MFK OKD Karviná U19: Pecha - Taraba (45. Káňa), Marek, Stanowski, Šindrič (45. Kupczak) - Pilavdžić (45. Hanzel), Roman (45. Blaho), Gorniok (45. Gorovič), Fulnek (45. Egri) - Lišaník (45. Zulfijaj), Kurušta (45. Ryšavý).

První poločas byl v režii dorostu Karviné. Převahu svěřenci trenéra Radomíra Korytáře vyjádřili dvěma brankami. Ve 20. minutě otevřel skóre Bosňan Pilavadžič a v 35. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Fulnek. " V prvním poločase jsme měli herní kvalitu. Vytvářeli jsme si šance a je škoda, že jsme je zahodili a nevyhráli poločas vyšším rozdílem," mrzelo trenéra Korytáře.

Po změně stran Karviná prostřídala sestavu a výkon domácího mužstva šel dolů. Nakonec Bohumín dvakrát skóroval a přípravný zápas skončil remízou 2:2. "Hráči ve druhém poločase nesplnili taktické pokyny a jejich projev nebyl dobrý," zlobil se kouč.

Další přípravné utkání sehraje karvinský dorost v sobotu 18. února proti mužům Dětmarovic.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii