Generální partner
Světlý režim
20. únor 2012

Mladší žáci podlehli Frýdku - Místku

Obě kategorie mladších žáků MFK OKD Karviná v sobotu nestačily na vrstevníky z Frýdku - Místku.

MFK OKD Karviná U13 - MFK Frýdek - Místek 3:9 (1:6)

Branky MFK OKD Karviná U13: budou doplněny.

Sestava MFK OKD Karviná U13: Egermajer - Chmiel (50. Szafarczyk), Király, Pawlowicz (50. Vrba), Feik (50. Štromp), Macko (50. Janík), Swaczyna (40. Motyčka) - Hruška (30. Kostorz).

V přípravném utkání mladších žáků U13 MFK OKD Karviná - MFK Frýdek - Místek padlo celkem dvanáct branek. Úspěšnější byli hosté z Frýdku - Místku, kteří v atraktivním duelu vyhráli 9:3.

MFK OKD Karviná U12 - MFK Frýdek - Místek 0:3 (0:0)

Sestava MFK OKD Karviná: Kux (40. Noworyta) - Zorychta, Bielan, Urban (30. Madej), Vlachovský, Ponča, Soušek (30. Brzózka), Ostáš (30. Motloch).

Hlavní trenér mladších žáků U12 Zbyšek Gazda litoval zahozených příležitostí. S výkonem svých svěřenců byl spokojen. "V tomto utkání jsme herně nezaostáváli za výkonem soupeře. Do čtyřicáté minuty se hrálo nahoru dolů, k vidění byla spousta brankových příležitostí na obou stranách. Soupeř byl v závěru šťastnější a vstřelil nám tři góly."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii