Generální partner
Světlý režim
23. únor 2012

Dorostenci změří síly s pražskou Spartou

Na herní soustředění do Prahy ve středu odcestovali dorostenci Karviné kategorie U16 a U17.

Dorost U17 sehraje v Praze pouze jedno přípravné utkání, ve čtvrtek proti Motorletu Praha. Pro tým trenéra Jindřicha Dohnala bude tento zápas sloužit jako generálka na sobotní finále Memoriálu Vlastislava Marečka v Teplicích.

Dorost Karviné U16 změří pod vedením trenéra Gibaly síly s Motorletem Praha (čtvrtek), AC Spartou Praha (sobota) a Viktorií Žižkov (neděle). "Pro naše kluky je to zajímavá konfrontace s kvalitními kluby z Čech. Především Sparta Praha nás určitě hodně prověří," řekl hlavní trenér U16 a šéftrenér sportovního centra mládeže MFK OKD Karviná Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.