Generální partner
Světlý režim
24. únor 2012

Dorostenci Karviné přehráli Motorlet Praha

Oba karvinské dorosty si v Praze poradily s Motorletem Praha. Dorost U17 zvítězil 2:0, dorost U16 2:1.

Motorlet Praha - MFK OKD Karviná U17 0:2 (0:0)

Branky MFK OKD Karviná U17: 46. Gabrysiak, 58. Šimák (pen.)

Sestava MFK OKD Karviná U17: Pastornický (40. Mato) - Onderka, Badura, Frisch, Kloda (40. Berešík) - Derík, Hruška (40. Šimák), Siekiera (40. Wenglorz), Puchel (7. Procházka) - Moskál, Uher (40. Gabrysiak).

Hlavní trenér U17 Jindřich Dohnal byl spokojen s výkonem svých svěřenců. "Utkání ovlivnil silný vítr, ale náš tým si s touto nepříjmeností dokázal poradit lépe než soupeř. Především ve druhém poločase jsme dominovali. Kromě dvou gólů jsme nedali penaltu a neproměnili další čtyři vyložené šance."

Pro U17 bylo utkání generálkou na sobotní finále Memoriálu Vlastislava Marečka hrané v Teplicích.

Motorlet Praha - MFK OKD Karviná U16 1:2 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná U16: 21. Kamiňski, 68. Reis.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák - Jadamík, Szkuta (45. Malík), Leibl, Kurz (40. Ceremuga) - Molnári (60. Tomeček), Duda, Koziol (63. Strohalm), Kamiňski - Chnúrik, Puškáč (57. Reis).

"Utkání se hrálo za těžkých povětrnostních podmínek. Oba poločasy jsme museli přizpůsobit měnícím se podmínkám. První poločas byl vyrovnaný. Hráli jsme především středem hřiště s mnoha nepřesnými kolmými přihrávkami. Vstřelili jsme dva regulérni góly, ale jen jeden nám byl uznán. Ve druhém poločase jsme přebrali otěže hry a začali soupeře přehrávat. Čtyřikrát jsme šli po rychlém přechodu do útoku sami na gólmana, ale je jednou jsme skórovali. V utkání nás prověřil soupeř i počasí," řekl hlavní trenér dorostu U16 Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.