Generální partner
Světlý režim
24. únor 2012

Mladší žáci se vyrovnali Baníku Ostrava

Mladší žáci Karviné ve čtvrtek podali skvělé výkony proti ostravskému Baníku.

MFK OKD Karviná U13 - FC Baník Ostrava 3:6 (1:3)

Branky MFK OKD Karviná U13: 30. Macko, 59. a 68. Chmiel.

Sestava MFK OKD Karviná U13: Lipták - Király (40. Motyčka), Piecha (40. Cieslawski), Sembol (40. Kožusznik), Feik (40. Hejda), Macko (40. Kvapil), Pawlowicz (40. Swaczyna), Kostorz (40. Chmiel).

Trenér mladších žáků U13 Lumír David pochválil své svěřence za výkon proti silnému Baníku. "Tímto utkáním si kluci konečně dokázali, že je možné hrát i s těmi nejlepšími vyrovnanou partii. Po výprasku 25:3 na začátku sezóny, se dnes kluci na stejného soupeře vyhecovali a od prvních minut bylo vidět, že chtějí na hřišti nechat vše," chválil trenér David.

"Výsledek 3:6 neodpovídá průběhu hry, celé utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Vytvořili jsme si více příležitostí, naši obránci naopak skvělou agresivní hrou nepustili Baník do větších šancí. Bohužel neměl svůj den náš brankář, který svými chybami rozhodl o výsledku. Za nejlepší týmový výkon za dobu mého působení u týmu musím všechny kluky jen pochválit," uzavřel hlavní trenér U13.

MFK OKD Karviná U12 - FC Baník Ostrava 4:3 (3:0)

Branky MFK OKD Karviná U12: 13. Vlachovský, 19. Kaczmarczyk, 28. Ponča, 38. Ostáš.

Sestava MFK OKD Karviná U12: Noworyta - Zorychta (40. Kniezek), Bijok, Urban, Vlachovský, Soušek (35. Ponča), Kaczmarczyk (35. Mrózek), Ostáš (35. Brzózka)

"Velmi dobré utkání, ve kterém jsme zvítězili nad soupeřem, který jednoznačně patři mezi favority. I když se jedná o přípravné utkání, tak kluci se přesvědčili, že se dá hrát s kýmkoliv. Všichni si zaslouží pochvalu a věřím, že nás to psychicky pozvedne do budoucna," pochválil své mužstvo trenér U13 Zbyšek Gazda.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii