Generální partner
Světlý režim
24. únor 2012

Mladší žáci se vyrovnali Baníku Ostrava

Mladší žáci Karviné ve čtvrtek podali skvělé výkony proti ostravskému Baníku.

MFK OKD Karviná U13 - FC Baník Ostrava 3:6 (1:3)

Branky MFK OKD Karviná U13: 30. Macko, 59. a 68. Chmiel.

Sestava MFK OKD Karviná U13: Lipták - Király (40. Motyčka), Piecha (40. Cieslawski), Sembol (40. Kožusznik), Feik (40. Hejda), Macko (40. Kvapil), Pawlowicz (40. Swaczyna), Kostorz (40. Chmiel).

Trenér mladších žáků U13 Lumír David pochválil své svěřence za výkon proti silnému Baníku. "Tímto utkáním si kluci konečně dokázali, že je možné hrát i s těmi nejlepšími vyrovnanou partii. Po výprasku 25:3 na začátku sezóny, se dnes kluci na stejného soupeře vyhecovali a od prvních minut bylo vidět, že chtějí na hřišti nechat vše," chválil trenér David.

"Výsledek 3:6 neodpovídá průběhu hry, celé utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Vytvořili jsme si více příležitostí, naši obránci naopak skvělou agresivní hrou nepustili Baník do větších šancí. Bohužel neměl svůj den náš brankář, který svými chybami rozhodl o výsledku. Za nejlepší týmový výkon za dobu mého působení u týmu musím všechny kluky jen pochválit," uzavřel hlavní trenér U13.

MFK OKD Karviná U12 - FC Baník Ostrava 4:3 (3:0)

Branky MFK OKD Karviná U12: 13. Vlachovský, 19. Kaczmarczyk, 28. Ponča, 38. Ostáš.

Sestava MFK OKD Karviná U12: Noworyta - Zorychta (40. Kniezek), Bijok, Urban, Vlachovský, Soušek (35. Ponča), Kaczmarczyk (35. Mrózek), Ostáš (35. Brzózka)

"Velmi dobré utkání, ve kterém jsme zvítězili nad soupeřem, který jednoznačně patři mezi favority. I když se jedná o přípravné utkání, tak kluci se přesvědčili, že se dá hrát s kýmkoliv. Všichni si zaslouží pochvalu a věřím, že nás to psychicky pozvedne do budoucna," pochválil své mužstvo trenér U13 Zbyšek Gazda.

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii