Generální partner
Světlý režim
24. únor 2012

Kurušta a Fulnek sportovci roku v Karviné

(Foto: Karvinský deník) Ve čtvrtek se v Obecním domu Družba uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Karviné pro rok 2011. Mezi nimi byli i hráči Městského fotbalového klubu Jakub Fulnek a Lukáš Kurušta.

Městský fotbalový klub měl zastoupení i u předávání cen úspěšným sportovcům. Předávali je náměstek primátora a předseda klubu Jan Wolf, manažer A týmu a slavný fotbalista Radek Slončík nebo sekretář a vedoucí mužstva Petr Hort.

Jakub Fulnek i Lukáš Kurušta jsou mládežnickými reprezentanty České republiky a tahouni staršího dorostu Karviné. Kurušta si cenu ocenění převzal již potřetí.

Slavnostním galavečerem diváky provázel moderátor Radek Šilhan a všichni přítomní se dobře bavili.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.