Generální partner
Světlý režim
26. únor 2012

U16 podlehla pražské Spartě 2:6

V sobotním přípravném utkání v Praze podlehl karvinský dorost U16 pražské Spartě 2:5.

AC Sparta Praha - MFK OKD Karviná 5:2 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U16: 49. Ceremuga, 79. Kamiňski.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák (73. Němeček) - Kurz, Malík, Szkuta, Ceremuga - Molnári, Leibl, Koziol (45. Jadamík), Kamiňski (61. Tomeček) - Chnúrik, Puškáč (61. Reis).

"V tomto utkání nás soupeř prověřil po kondiční a herní stránce. Příliš velký respekt k soupeři nám mnohdy svazoval nohy v základních herních dovednostech a vysoké tempo hry nás dostávalo pod tlak, ve kterém se ztrácela přesnost a tvořivost. I přesto jsme kvalitnímu soupeři byli schopni dát dva góly, které kluky motivovaly k vyššímu úsilí odolat tlaku soupeře a v určitých sekvencích hrát tvořivější fotbal," řekl po utkání proti Spartě trenér dorostu U16 Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii