Generální partner
Světlý režim
27. únor 2012

Dorost U16 na závěr herního soustředění porazil Žižkov

V nedělním přípravném utkání herního soustředění v Praze porazil dorost MFK OKD Karviná U16 domácí Viktorii Žižkov 3:1.

Viktoria Žižkov - MFK OKD Karviná U16 1:3 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná U16: 22. Tomeček, 52. Malík, 68. Kurz.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Němeček - Jadamík (35. Szkuta), Malík, Leibl, Ceremuga - Tomeček (40. Kamiňski), Kurz (40. Koziol), Duda, Strohalm (45. Molnári) - Chnúrik (25. Puškáč, 75. Novák), Reis.

První poločas měl vyrovnaný průběh, produktivnější však byla Karviná, která se zásluhou Tomečka ujala vedení. "prvních deseti minutách jsme se nemohli vymanit ze soupeřova tlaku, kdy jsme se snažili zahajovat hru přes krajní obránce, ale pod tlakem jsme dělali chyby. Po zjednodušení rozehrávky jsme hru vyrovnali. Oba týmy si vytvořily několik situací pro zakončení, ale jen my jsme dokázali, po centru Ceremugy a nekompromisní střele z voleje Tomečka, dát gól," řekl trenér MFK OKD Karviná U16 Petr Gibala.

Druhý poločas byl jasně v režii karvinského dorostu U16. "Ve druhém poločase jsme měli míč více na kopačkách, soupeře přehrávali a vstřelili další dva góly. Po rohu se hlavou prosadil Malík a individuální akci Kurz střelou kolem brankáře. Soupeř hrozil především z brejkových situací, z nichž jednu proměnil. Vyhráli jsme zaslouženě," uvedl Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.