Generální partner
Světlý režim
1. červen 2009

Maxi dětský den plný fotbalu

Nedělní odpoledne patřilo na Masarykově náměstí dětem. Snad to byl fotbalový bůh, který se zapříčinil o to, že nespadla ani kapka deště a náměstí se zaplnilo stovkami dětí.

Městský fotbalový klub ve spolupráci se Statutárním městem Karviná připravili velkolepou akci pro děti. Hráči Jan Buryán, Radim Diviš, Filip Juroszek a Ján Juska vyměnili fotbalový míč a hřiště za jinou roli. Celou dobu se ochotně podepisovali a rozdávali balónky.

Pro děti byla připravena spousta atrakcí. S největším ohlasem se setkal „živý stolní fotbal“. Také speciálně upravené hřiště, na kterém se měřila rychlost letu míče, nemělo o zájemce nouzi.

„V tomto ohledu je třeba poděkovat všem našim sponzorům, bez jejichž pomoci bychom se neobešli. Myslím, že dostatečnou odměnou pro všechny, kteří přispěli k vydařené organizaci celé akce, je vidět radost v dětských tvářích,“ uvedla po skončení Maxi dětského dne marketingová manažerka MFK OKD Karviná Jana Szonowská.

MFK OKD Karviná děkuje našim partnerům (OKD, Dalkii, SSKA, fa Lupienski, SOD), kteří přispěli na tuto akci. Velice si toho vážíme.YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.