Mlade talenty

Maxi dětský den plný fotbalu

01.06.2009 | Redakce
 

Maxi dětský den plný fotbalu Nedělní odpoledne patřilo na Masarykově náměstí dětem. Snad to byl fotbalový bůh, který se zapříčinil o to, že nespadla ani kapka deště a náměstí se zaplnilo stovkami dětí.

 

Městský fotbalový klub ve spolupráci se Statutárním městem Karviná připravili velkolepou akci pro děti. Hráči Jan Buryán, Radim Diviš, Filip Juroszek a Ján Juska vyměnili fotbalový míč a hřiště za jinou roli. Celou dobu se ochotně podepisovali a rozdávali balónky.

Pro děti byla připravena spousta atrakcí. S největším ohlasem se setkal „živý stolní fotbal“. Také speciálně upravené hřiště, na kterém se měřila rychlost letu míče, nemělo o zájemce nouzi.

„V tomto ohledu je třeba poděkovat všem našim sponzorům, bez jejichž pomoci bychom se neobešli. Myslím, že dostatečnou odměnou pro všechny, kteří přispěli k vydařené organizaci celé akce, je vidět radost v dětských tvářích,“ uvedla po skončení Maxi dětského dne marketingová manažerka MFK OKD Karviná Jana Szonowská.

MFK OKD Karviná děkuje našim partnerům (OKD, Dalkii, SSKA, fa Lupienski, SOD), kteří přispěli na tuto akci. Velice si toho vážíme.• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem