Generální partner
Světlý režim
12. březen 2012

Karvinské dorosty o víkendu prověřily Gliwice

Kvalitní přípravné duely sehráli dorostenci MFK OKD Karviná proti polským Gliwicím.

Piast Gliwice - MFK OKD Karviná U19 2:0 (1:0)

Sestava MFK OKD Karviná U19: Pecha (46. Pastornický) - Káňa, Maryniok, Stanowski (60. Marek), Taraba - Pilavdžič (46. Hanzel), Gorniok (52. Gorovič), Roman, Fulnek (60. Kupczak) - Lišaník, Ryšavý (60. Maljar).

Hlavní trenér MFK OKD Karviná U19 Radomír Korytář nebyl po utkání spokojen. "Utkání nesplnilo naše očekávání, pouze nám přidělalo několik vrásek, hlavně díky zbytečnému zranění Gornioka. Po celý týden jsme se poctivě připravovali, pilovali jsme především různé taktické varianty v naší ofenzivní činnosti, ale bohužel jsme z tréninku na hřiště mnoho přenést nemohli, protože jsme hráli na nekvalitním terénu a hřišti o rozměrech, které vytvořily "živnou půdu" pro spoustu osobních soubojů a naopak neumožnily nám prezentaci našeho ofenzivního pojetí."

MFK OKD Karviná U17 - Piast Gliwice 2:1 (1:1)

Branky MFK OKD Karviná U17: 33. Šimák, 70. Badura.

Sestava MFK OKD Karviná U17: Mato - Hruška, Badura, Kloda, Berešík - Derík (40. Gabrysiak), Šimák, Wenglorz, Procházka, Siekiera - Uher (40. Duda).

"V první půli jsme měli hru ve své moci a snažili jsme se kombinačně překonat zhuštěnou obranu soupeře. Naše hra byla místy nepřesná a několikrát jsme nedokázali využít vytvořené přečíslení. Navíc jsme neproměnili dvě 100% šance, kdy jsme šli sami na brankáře. Branku jsme dostali po ojedinělém protiútoku ve 20. minutě. Ve 33. minutě vyrovnal Šimák z penalty po faulu na Uhera. Ve druhé půli byla hra vyrovnanější. Přestáli jsme dvě šance soupeře po chybách na naší pravé straně a utkání jsme rozhodli v 70. minutě brankou Badury. Skóre mohl pečetit Uher, který z 8 metrů nastřelil brankáře," řekl o utkání hlavní trenér U17 Jindřich Dohnal.

MFK OKD Karviná U16 - Piast Gliwice 5:0 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U16: 68. a 74. Reis, 35. Molnári, 48. Duda, 54. Leibl.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák - Kurz, Malík, Leibl, Ceremuga - Tomeček (45. Jadamík), Koziol, Duda (53. Reis), Kamiňski - Molnári, Puškáč.

"Odehráli jsme velice kvalitní utkání, především co se týče naší hry. Téměř po celé utkání jsme dominovali v držení míče, kdy jsme uhráli spoustu krátkých přihrávek s následnými kolmými či křižnými míči. V prvním poločase se nám nedařila finální fáze a zakončení, ale ve druhém poločase jsme se dokázali prosadit jak individuálné, tak po kombinacích," hodnotil zápas kouč MFK OKD Karviná U16 Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii