Generální partner
Světlý režim
18. březen 2012

Starší dorost U19 rozstřílel v generálce Slavii Opavu

Starší dorostenci MFK OKD Karviná U19 si proti soupeři dorostenecké divize s chutí zastříleli. Diváci viděli přesně 13 branek v síti Opavy.

MFK OKD Karviná U19 - Slavia Opava 13:0 (8:0)

Branky MFK OKD Karviná U19: 15. 53. a 61. Puškáč, 18. 20. a 50. Pilavdžič, 17. a 43. Fulnek, 29. a 65. Legierski, 38. a 89. Lišaník, 33. Taraba.

Sestava MFK OKD Karviná U19: Dočekal (46. Pecha) - Škahić, Stanowski, Maryniok (57.Káňa), Taraba - Pilavdžič (70. Hanzel), Roman (70. Gorovič), Puškáč, Fulnek (70. Ryšavý) - Legierski (70. Kurušta), Lišaník.

V tomto utkání jsme si vyzkoušeli taktické varianty, které jsme v předešlých dnech nacvičovali. Co se týče útočné fáze, utkání splnilo účel. V defenzivní činnosti jsme nemuseli vynaložit větší úsilí, alespoň byl prostor pro začlenění, a vylepšení komunikace mezi některými hráči obranné řady. Tam máme ještě stále rezervy. Chlapcům děkuji za soustředěný výkon a nasazení v průběhu celého utkání," prohlásil po utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná U19 Radomír Korytář.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.