Generální partner
Světlý režim
19. březen 2012

Mladší žáci U13 v Hranicích první

Sobotní žákovský turnaj v Hranicích ovládli hráči MFK OKD Karviná "U13". Ve finále tým trenéra Lumíra Davida porazil Frýdek - Místek 1:0.

Před generálkou na první mistrovské utkání proti Baníku Ostrava si tým trenéra Lumíra Davida zvedl sebevědomí. Díky skvělým výkonům vybojovali na turnaji v Hranicích první místo. "Jediný soupeř, který se našim klukům mohl rovnat byl Frýdek-Místek, ale ten jsme za 20 minut finále nepustili ke střele. Turnaj splnil účel, zdokonalili jsme standardní situace a dodal klukům před utkáním proti Baníku zdravé sebevědomí," řekl hlavní trenér U13 Lumír David.

"Chválím své svěřence za předvedenou hru, kterou ocenili nejen naši fanoušci, ale i ostatní diváci i trenéři soupeřů," uzavřel Lumír David své hodnocení.

Výsledky:

MFK OKD Karviná U13 – Poličná 3:2.

MFK OKD Karviná U13 – Vsetín 5:1.

MFK OKD Karviná U13 – Frýdek-Místek 2:2.

MFK OKD Karviná U13 – Přerov 3:0.

Semifinále: MFK OKD Karviná U13 – Holešov 6:0.

Finále: MFK OKD Karviná U13 – Frýdek – Místek 1:0.

Sestava MFK: Lipták, Egermajer – Cieslawski, Hejda, Janík, Pawlowicz, Király, Chmiel, Kožusznik, Kvapil, Macko, Sembol, Szotkowski, Štromp, Kostorz.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.