Generální partner
Světlý režim
19. březen 2012

B tým zvládl generálku

MFK OKD Karviná "B" porazil v generálce na jarní část krajského přeboru Pustou Polom 3:1.

MFK OKD Karviná "B" - SC Pustá Polom 3:1(1:0)

Branky MFK OKD Karviná "B": 50. a 68. Kubiena, 4. Janík.

Sestava MFK OKD Karviná "B": Hájek - Skácelík, Zielonka (25. Ruisl), Mašlej, Žebrok - Zahatlan, Janík - Kratka (46. Koutný), Gonda (46. Kupczak),(70. Blaho), Káňa (46. Kubiena) - Egermajer (70. Wojaczek).

Juniorka Karviné se utkala v sobotní generálce s účastníkem krajského přeboru Pustou Polomí. I když svěřenci trenéra Tomáše Bernadyho vyhráli 3:1, nerodilo se vítězství snadno. "V utkání plném šancí jsme se ve 4. minutě ujali vedení a celkem solidně kontrolovali hru. Asi ve 30. minutě začal tempo diktovat soupeř a vytvořil si několik šancí včetně penalty, které naštěstí neproměnil. Vyrovnat se mu podařilo hned na začátku 2. poločasu po naší nedůslednosti v obranné fázi. Hned z protiútoku jsme dokázali Kubienou odpovědět a stejný hráč přidal i třetí branku. Soupeř si znovu vytvořil několik jasných příležitostí, které výborně vyřešil brankář Hájek. Ani my už jsme z brejků nedokázali skórovat," řekl k utkání trenér Tomáš Bernady.

V prvním jarním kole přivítá juniorka MFK OKD Karviná Oldřišov. Utkání začíná v sobotu 24. března od 15:00 na umělé trávě areálu Kovona.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.