Generální partner
Světlý režim
24. březen 2012

Starší dorost U19 porazil Břeclav

Starší dorostenci MFK OKD Karviná U19 si připisují úspěšný vstup do jarních bojů ve 2. dorostenecké ligy. V sobotním utkání udolali Břeclav 1:0.

MFK OKD Karviná U19 - MSK Břeclav 1:0 (0:0)

Branky MFK OKD Karviná U19: 57. Maryniok.

Sestava MFK OKD Karviná U19: Dočekal - Káňa, Stanowski, Maryniok, Taraba - Pilavdžič, Roman (63. Hanzel), Gorovič (55. Ryšavý), Fulnek - Legierski, Lišaník (85. Maljar).

Starší dorostenci mohli v utkání proti Břeclavi zvítězit i vyšším rozdílem, ale neproměnili několik dalších stoprocentních příležitostí. A tak o vítězi rozhodla branka obránce Marynioka v 57. minutě. "Zvládli jsme úvodní utkání sezóny a to je pro nás nejdůležitější. Udrželi jsme pozornost v obranné fázi, měli jsme míč pod kontrolou, dobře jsme kombinovali a vytvářeli si gólové šance. S řešením těchto situací už to bylo slabší, ale to jsou důležité podněty pro trénink. Chlapcům děkuji za soustředěnost, poctivost a kolektivní pojetí," hodnotil utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná U19 Radomír Korytář.

Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii