Mlade talenty

Nejprve porazit Hradec a potom zasloužená dovolená

04.06.2009 | Redakce
 

Nejprve porazit Hradec a potom zasloužená dovolená V sobotu od 15:00 se na karvinském stadionu odehraje poslední kolo druhé fotbalové ligy. Hned po skončení zápasu se hráči odeberou na zaslouženou dovolenou. Aby se mohla sezóna hodnotit jako úspěšná, je zapotřebí porazit Hradec Králové a uhájit tím 8. příčku.

 

Celek „Votroků“, jak si královehradečtí přezdívají, doznal oproti podzimnímu duelu výrazných změn. Šanci dostali mladí hráči, kteří se budou chtít předvést. „Je to tým, který se prezentuje stejným stylem hry jako Dukla Praha. Ale pokud v soubojích přitvrdíme a vstřelíme první branku, tak si myslím, že bychom měli slavit úspěch,“ plánuje trenér Leoš Kalvoda.

Slabším místem našeho soupeře by mohla být defenzíva. „Vzadu mají dva vyšší obránce, kteří nejsou rychlostními typy. Navíc se do útoku vrací Martin Opic, který je typickým koncovým hráčem a měli bychom toho využít. Ale nevím co můžeme od soupeře čekat, protože kompletně přebudoval kádr. Pokud chceme splnit svůj cíl (8. místo), musíme Hradec bezpodmínečně porazit“, říká útočník David Sourada.

Další recept na úspěch přináší brankář MFK OKD Karviná Tomáš Kučera: „Na soupeře by měl platit presing. Musíme je dostat pod tlak a dát co nejrychleji branku. Jedná se o poslední zápas a všichni hráči na hřišti odevzdají maximum, abychom zvítězili. Hrajeme před domácím publikem a rádi bychom se s ním rozloučili výhrou.“

Po zápase se hráči rozjedou domů na zaslouženou dovolenou. „Těším se, že si odpočinu. Sezóna byla hodně náročná. Dovolenou budu trávit s rodinou a chci se jet podívat za přítelkyní do Německa,“ prozrazuje svoje plány David Sourada.

Podobně trávit čas plánuje i Vladan Milosavljev. „Klasickou dovolenou asi mít nebudu. Možná si někde zajedu na pár dní. Celý čas se budu věnovat rodině, přátelům a holkám,“ směje se Vlado.

I Tomáš Kučera má jasno, jak naloží se svým volným časem. „Chystám se na Slovensko. Chci byt se svou rodinou. Chtěl bych sice někam vyrazit, ale ještě nevím kam.“

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem