Generální partner
Světlý režim
26. březen 2012

Mladší žáci MFK potrápili Baník Ostrava

Velmi dobré výkony podali mladší žáci proti favorizovanému Baníku Ostrava.

MFK OKD Karviná U13 - FC Baník Ostrava 3:9 (1:3)

Branky MFK OKD Karviná U13: 10. Macko, 38. Kvapil, 42. Kožusznik.

Sestava MFK OKD Karviná U13: I. sestava: Egermajer - Piecha, Cieslawski, Szotkowski, Hruška (30. Štromp), Kvapil, Pawlowicz, Kožusznik (30. Motyčka). II. sestava: Lipták - Hejda, Király, Sembol, Feik, Macko, Swaczyna (30. Janík), Chmiel

"Na úvod jarní části přijel soupeř, který suverénně vede tabulku a na podzim nás porazil 12:1 a 13:2. Měli jsme půl roku na to, abychom se Baníku vyrovnali herně a dnes uhráli přijatelný výsledek. Kdo na tomto utkání byl, může potvrdit, že dnešní výsledky 1:4 a 2:5 jsou pro nás moc kruté. Množstvím neproměněných brankových příležitostí, které si kluci svou bojovností vytvořili, jsme se sami připravili o výsledek, který by byl určitě zaslouženější. Do utkání jsme šli s cílem vyhrát, ale ačkoliv se to klukům nepovedlo, zaslouží si uznání," řekl trenér MFK OKD Karviná U13 Lumír David.

MFK OKD Karviná U12 - FC Baník Ostrava 6:8 (3:4)

Branky MFK OKD Karviná U12: 7. Motloch, 12. Bystroň 15. Seriš, 35. Soušek, 44. Buzek, 50. Kaczmarczyk.

Sestava MFK OKD Karviná U12: I.sestava: Kux - Vlachovský, Bijok, Zorychta, Kisza (30. Kretek), Seriš (3O. Soušek), Kaczmarczyk, Motloch (30. Brzózka). II.sestava: Noworyta - Madej, Bielan, Urban (50. Kniezek), Bystroň, Mrózek (30. Coufal), Ponča, Ostáš (30. Buzek).

"První mistrovské utkání jsme zvladli. Jedna skupina vyhrála 4:2 po velmi dobrým výkonu všech hráčů. Základ uspěchu byl v plnění si svých povinností a chuťi do hry. Druha skupina podala velmi bojovný výkon, ale výsledkově vyšla hůř, prohrála 2:6. A tak je celkový výsledek utkání 6:8 pro Baník. Všichní si zaslouži pochvalu za bojovnost a předvedený výkon," pochválil své svěřence trenér MFK OKD Karviná U12 Zbyšek Gazda.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.