Generální partner
Světlý režim
31. březen 2012

Admir Vladavić: Bojovali jsme jeden za druhého

Svůj první druholigový gól slavil proti Zlínu záložník MFK OKD Karviná Admir Vladavić. Jeho přesná trefa rozhodla o vítězství Karviné 1:0.

"V autobuse nebyla nálada ideální, protože všichni naši konkurenti v tabulce vyhráli a my jsme rázem klesli na šesté místo v tabulce. Ale v kabině jsme si řekli, že musíme pro vítězství udělat vše," prozradil zkušený Vladavić, dvanáctinásobný reprezentant Bosny a Hercegoviny.

Vladavić vyzdvihl především nasazení a bojovnost karvinského celku. "Hráli jsme s velkým nasazením, to byl rozdíl oproti předchozím zápasům. Na hřišti jsme bojovali jeden za druhého," všiml si Vladavić.

Vladavić se stal autorem vítězné branky Karviné ve Zlíně. V 39. minutě si naběhl za obranu a překonal domácího brankáře Kořínka. "Mám na sebe vysoké nároky. Přišel jsem jako velká posila, ale zatím se mi nedařilo. Věřil jsem, že to dneska přijde a přišlo. Myslím si, že v budoucích zápasech se budu jen zlepšovat," věří Admir Vladavić.

Příchod nového trenéra Marka Kalivody hodnotí Admir Vladavić pozitivně. "Potřebovali jsme nový impulz a ten přišel. Doufám, že toto vítězství nás vrátilo na správnou cestu," poznamenal bývalý hráč slovenské Žiliny nebo rakouského Salzburgu.

V příštím utkání hostí MFK OKD Karviná v dobré formě hrající Opavu. "Proti Opavě budeme hrát na vítězství. Chceme se posunout na druhé místo v tabulce, máme na to," uzavřel hrdina sobotního klání Vladavić.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii