Generální partner
Světlý režim
13. duben 2012

Jsem rád za výborný vstup do jarní části, tvrdí trenér Korytář

Starší dorost MFK OKD Karviná U19 v jarní části druhé dorostenecké ligy neztratil ani bod. Vítěznou sérii chce tým trenéra Korytáře prodloužit na hřišti Hodonína.

Tři zápasy, tři vítězství. Taková je bilance starších dorostenců MFK v jarních bojích. Skvělý vstup vynesl dorostu průběžné druhé místo v tabulce. "Hráči se dokázali přizpůsobit mým požadavkům a stále se zlepšují. Během zimní přípravy jsem doladili určité věci a přináší nám to úspěchy," míní Radomír Korytář, hlavní trenér MFK OKD Karviná U19.

V Sobotu se utká karvinský starší dorost proti domácímu Hodonínu. "Jsem rád za výborný vstup do jara, navíc i herní projev mužstva je dobrý. Hodonín si pamatuje porážku 3:6, kterou jsme mu na podzim uštědřili. Bude to těžký zápas, ale chceme navázat na výkony z předešlých mistrovských zápasů," řekl Radomír Korytář.

Úspěšný mládežnický trenér Radomír Korytář nemá o pracovní vytíženost nouzi. Od 28. března je také asistentem hlavního trenéra Marka Kalivody u A mužstva. "Jsem poměrně hodně vytížený, ale dá se to zvládnout, jsem na každém tréninku U19. Jsem rád, že mohu působit u prvního mužstva Karviné. S Markem Kalivodou máme rozdělenou práci, každý má svoji úlohu. Věřím, že nadále budeme mít výsledky. Teď to klape," uzavřel trenér Korytář.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii