Generální partner
Světlý režim
15. duben 2012

Starší dorost U19 prodloužil vítěznou sérii

Starší dorostenci MFK OKD Karviná vezou z Hodonína tři body, ale také zraněné hráče.

RSM Hodonín - MFK OKD Karviná U19 0:4 (0:2)

Branky MFK OKD Karviná U19: 24. Legierski, 45. Lišaník, 56. Pilavdžič, 78. Fulnek.

Sestava MFK OKD Karviná U19: Dočekal - Káňa, Stanowski, Maryniok, Taraba - Fulnek, Roman, Marek (42. Pilavdžič), Kurušta (83. Gorovič) - Lišaník (46. Hanzel), Legierski (56. Maljar).

"Ani toto utkání pro nás nebylo vůbec jednoduché. Družstvo domácích na nás vyrukovalo s propracovanou taktikou a agresivním disciplinovaným výkonem. V úvodu utkání se dostalo do dvou slibných šancí. Těžké chvíle jsme ustáli a dostali se do zápasu. "Prapor zvedli" Legierski s Lišaníkem, kteří využili svých brankových příležitostí a do šaten jsme šli s vedením 0:2," popsal dění v prvním poločase hlavní trenér U19 Radomír Korytář.

"I druhý poločas byl přehlídkou spousty tvrdých soubojů, a protože domácí začali být nervózní, pramenila z toho pro nás 3 zbytečná zranění a pro soupeře dvě červené karty. Zápas jsme tedy zvládli s "čistým štítem", ale máme starosti s marodkou. Děkujeme hráčům za disciplinovaný a trpělivý výkon," uzavřel Radomír Korytář, hlavní trenér staršího dorostu."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii