Generální partner
Světlý režim
15. duben 2012

Marek Kalivoda: Bod z Varnsdorfu je cenný

Hlavní trenér MFK OKD Karviná Marek Kalivoda hodnotil remízové utkání na hřišti Varnsdorfu.
"Určitě mě mrzí, že jsme dostali gól hned ve druhé minutě. Bylo to po celkem nevinné akci, kdy jsme nezvládli situaci ve středu hřiště. Naštěstí jsme se rychle oklepali, převzali otěže hry a díky Gondovi vyrovnali. Do konce prvního poločasu jsme měli územní převahu a náznaky šancí, ale nedotáhli jsme je do úspěšného konce," hodnotil trenér Marek Kalivoda první poločas.

Po změně stran byl aktivnější domácí Varnsdorf. "Soupeř si vytvoříl spoustu standardních situací a byl z nich nebezpečný. Ale s tím jsme si poradili a odvážíme si cenný bod z Varnsdorfu. Domácí potvrdili svoji kvalitu, ne nadarmo na jaře vyhráli v Jihlavě nebo remizovali proti Sokolovu," řekl Kalivoda.

Hlavní trenér Karviné Marek Kalivoda byl spokojen s nasazením svých svěřenců. "Pořád se potýkáme s nepřesnostmi v kombinaci, ale to je běh na dlouhou trať. Spokojen jsem s nasazením hráčů, zápas zvládli velmi dobře. Stále však máme na čem pracovat," míní kouč.

Kalivoda vyzdvihl výkon Michala Gondy, autora jediné karvinské branky. Slovenský středopolař nastoupil poprvé po zranění od první minuty. "Michal hrál výborně. Měl jsem obavy, zda utkání zvládne fyzicky, ale odmakal to velice dobře. Patřil k nejlepším hráčům na hřišti," chválil Gondu trenér MFK Kalivoda.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.