Generální partner
Světlý režim
16. duben 2012

Starší žáci přehráli Frýdek - Místek

Starší žáci MFK OKD Karviná porazili Frýdek Místek 2:0, respektive 13:1.

MFK OKD Karviná U15 - MFK Frýdek - Místek 2:0 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U15: 15. Matějek, 48. Blanik.

Sestava MFK OKD Karviná U15: Mušec - Matějek, Ženíšek, Stallmach (65. Lichtblau), Budina - Hilbert (60. Malyjurek), Mareček (55. Čermák), Blanik, Putyera - Řapek, Kubiena (65. Karkoschka).

"Utrápené a ubojované vítězství nám sice přineslo tři body, ale výkon mužstva byl špatný. Spousta nepřesností a špatné řešení herních situací se odrazilo na celkové hře. První gól jsme dali v 15. minutě, když si Matějek výborně naběhl na centr Putyery a s přehledem skóroval a druhou branku přidal ve 48. minutě Blanik z pokutového kopu, který byl nařízený za faul na Stallmacha," hodnotil utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná U15 Jan Laslop.

MFK OKD Karviná U14 - MFK Frýdek - Místek 13:1 (7:0)

Branky MFK OKD Karviná U14: 2. 29. 45. a 62. S Jaworski, 13. 15. a 17. Egri, 10. a 60. Štěrba, 56. a 65. Lingr, 27. Bolec, 70. Dostál.

Sestava MFK OKD Karviná U14: Ciupa - Berešík (36. Zeisberger), Poštulka, Dostál, Hujo (45. Všetička) - Bolec (36. A.Jaworski), Štěrba, Lingr, Brevčinský (36. Chloň) - Egri, S. Jaworski

"Od úvodních minut se hrálo výhradně na polovině Frýdku Místku, který přijel v oslabené sestavě a výkonnostní rozdíl byl znát ve všech směrech. Kluci hráli s velkou chutí, dobře kombinovali a nutili soupeře k chybám. Odměnou jim bylo počasové vedení 6:0. Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil a konečný výsledek odpovídá průběhu utkání. Nepříjemná situace nastala v 58.minutě, kdy se zranil dobře hrající Egri a museli jsme zápas dohrávat o deseti hráčích.K luci se s tímto okamžikem vyrovnali na výbornou a během té doby nasázeli soupeři 4góly," byl spokojen s průběhem utkání trenér Martin Špička.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.8. | redakce

Tomáš Ostrák: Přání moje i Kolína nad Rýnem bylo hrát nejvyšší soutěž, v Karviné se mi líbí!

Mladý ofenzivní fotbalista Tomáš Ostrák v prvních dvou zápasech ukázal, že by měl být posilou. Ve středu proti Jastrzebie dokonce vstřelil svůj první gól v dresu MFK. V rozhovoru prozrazuje, jak je prozatím ve Slezsku spokojený, a proč do Karviné přišel...

po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii