Generální partner
Světlý režim
20. duben 2012

Mladší žáci z Hranic bez ztráty kytičky

Obě kategorie mladších žáků si odváží z Hranic vítězství. Hlavně svěřenci trenéra Lumíra Davida, mladší žáci U13, si počínali suverénním dojmem. Svého soupeře porazili vysoko 11:2.

SK Hranice - MFK OKD Karviná U13 2:11 (0:6)

Branky MFK OKD Karviná U13: 27. 35. a 55. Feik, 22. a 40. Piecha, 12. Macko, 15. Pawlowicz, 22. Hejda, 30. Štromp, 50. Szafarczyk, 58. Cieslawski.

Sestava MFK OKD Karviná U13: I. sestava: Egermajer - Motyčka, Cieslawski, Szotkowski, Piecha, Kvapil, Pawlowicz, Štromp (30. Vrba). II. sestava: Lipták - Kožusznik, Király, Sembol, Hejda, Macko, Feik, Hruška (30. Szafarczyk).

Přesvědčivé vítězství si připisují mladší žáci MFK OKD Karviná U13. Na hřišti Hranic vyhráli vysoko 11:2. Komentář trenéra Lumíra Davida Vám přineseme později.

SK Hranice - MFK OKD Karviná U12 7:9 (1:5)

Branky MFK OKD Karviná U12: 7. 11. a 21. Ponča, 26. a 38. Kretek, 15. a 32. Brzózka, 39. Seriš, 52. Vlachovský.

Sestava MFK OKD Karviná U12: I. sestava: Noworyta - Urban (30. Dobeš), Motloch, Waśniowski, Bystroň, Soušek, Kretek, Kisza (30. Ponča). II. sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Bielan, Vlachovský, Kaczmarczyk, Madej (30. Seriš), Brzózka (30. Ostáš).

"V tomto utkání nemůžu být spokojený s předvedenou hrou, jelikož jsme se přizpůsobili hře soupeře. Byl to jenom boj a nakopaváné míče. Vytratila se fotbalovost, která nás zdobila v minulých utkáních s kvalitnějšími soupeři," nebyl spokojen hlavní trenér mladších žáků U12 Zbyšek Gazda.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.