Generální partner
Světlý režim
22. duben 2012

Dorost U16 podlehl Baníku

Dorostenci MFK OKD Karviná kategorie U16 nestačili na ostravský Baník 2:7.

MFK OKD Karviná U16 - FC Baník Ostrava 2:7 (0:6)

Branky MFK OKD Karviná U16: 46. Chnúrik, 56. Duda.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák - Kurz, Malík (40. Jadamík), Leibl, Szkuta - Strohalm (24. Chnúrik), Molnári, Koziol (55. Reis), Kamiňski - Duda, Puškáč.

Hlavní trenér MFK OKD Karviná U16 Petr Gibala uznal, že vítězství Baníku bylo zasloužené. "V tomto utkání jsme nemohli soupeři konkurovat. I přesto se kluci snažili hrát, bohužel jen směrem dopředu, kde jsme si vytvářeli pološance s minimem zakončení. V obraně jsme vytvářeli neskutečné kousky a soupeř nás rozebíral na ještě menší kousíčky. Ve druhém poločase jsme vstřelili dva góly, ale celkový dojem, že soupeř byl rychlejší, dovednostně kreativnější, se nezměnil."

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii