Generální partner
Světlý režim
23. duben 2012

Starší žáci se utkali s Hlučínem

Zatímco starší žáci MFK OKD Karviná U14 remizovali na domácí půdě s Hlučínem 0:0, o rok starší žáci pod vedením trenéra Laslopa stejného soupeře porazili vysoko 7:0.

MFK OKD Karviná U15 - FC Hlučín 7:0 (4:0)

Branky MFK OKD Karviná U15: 9. 25. a 44. Řapek, 1. a 7. a 51. Kubiena, 46. Lichtblau.

Sestava MFK OKD Karviná U15: Mušec - Matějek (54. Kolek), Ženíšek, Stallmach, Budina (43. Lichtblau) - Hilbert (46. Malyjurek), Mareček, Blanik, Putyera - Řapek, Kubiena.

"Utkání jsme začali výborně, už po 40sekundách vybojoval důrazným napadáním Mareček míč, přihrál Kubienovi a ten vstřelil první gól. Druhý přidal v 7. minutě opět Kubiena po přihrávce Hilberta a výborném uvolnění v pokutovém území a když se v 9. minutě prosadil Řapek proti stoperům hostí po dlouhém nákopu Mušce, byl prakticky zápas rozhodnutý. Kluci, ale nepolevili a do poločasu se ještě trefil v 25 minutě Řapek krásnou střelou z 25 metrů. Další příležitosti zůstaly ještě nevyužity," řekl o prvním dějství hlavní trenér starších žáků U15 Jan Laslop.

"Druhý poločas jsme pokračovali v dobrém výkonu, soupeře jsme do žádné šance nepustili a naopak jsme přidali další tři branky. Nejprve v 44. min utě zakončil přesně svůj individuální průnik Řapek, na 6:0 zvyšoval po rohovém kopu Blanika a výborné orientaci v pokutovém území Lichtblau a na konečných 7:0 uzavřel v 51. minutě po krásné přihrávce Putyery Kubiena. Pochvalu za výkon zaslouží celé mužstvo, ale přece jen bych vyzdvihl výkon hráčů Marečka, Řapka a Kubieny," uzavřel své hodnocení Jan Laslop.

MFK OKD Karviná U14 - FC Hlučín 0:0

Sestava MFK OKD Karviná U14: Ciupa - Berešík (65. Chloň), Michailidis, Dostál, Hujo - A.Jaworski (36. Ligocký), Štěrba, Lingr, Poštulka (45. Bolec), Brevčinský - S.Jaworski.

Trenér Martin Špička: „Utkání proti Hlučínu se nám moc nevydařilo. Proti dobře hrajícímu soupeři jsme se od začátku utkání nemohli dostat do tempa. Kluci po celou dobu utkání působili unaveným dojmem. Výsledek odpovídá průběhu hry a remíza je zasloužená."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii