Generální partner
Světlý režim
10. červen 2009

Nábor přípravek se vydařil

Velký fotbalový nábor karvinských dětí do družstev fotbalových přípravek klubu MFK OKD Karviná se vydařil.

Děti a jejich rodiče dorazili v hojném počtu. "Takový zájem jsme ani nečekali. Jen po tréninku jsme registrovali padesát nových přihlášek," informovala marketingová ředitelka MFK OKD Jana Szonowská.

Pod vedením trenérů přípravek, šéfa fotbalové školy Michaela Klose a Filipa Raptopulose prováděly děti různá cvičení, se kterými jim pomáhali i fotbalisté A týmu trenéra Leoše Kalvody Hervé Tchami, Vladan Milosavljev a Martin Opic.

„Děti získaly certifikát o přijetí a malé občerstvení po vyčerpávajcím tréninku,“ dodala závěrem Szonowská. Karvinský klub tak získal do svých řad možná velké talenty a budoucí velké hráče. Kdo ví...

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.