Generální partner
Světlý režim
8. květen 2012

Karviná hostí ve středu Táborsko

MFK OKD Karviná přivítá v utkání 27. kola druhé nejvyšší soutěže FC MAS Táborsko. Před týmem Marka Kalivody stojí ve středu jasný cíl, vybojovat po čtyřzápasovém půstu opět druholigové vítězství.

Přes zimu došlo k významným změnám u našeho středečního soupeře. FK Spartak MAS Sezimovo Ústí se sloučil s divizním FK Tábor a na jihu Čech tak vznikl nový klub - FC MAS Táborsko. "Navíc přišly i kvalitní posily jako Pecka z Budějovic, Přeučil z Dukly nebo Zbrožek z Boleslavi. Kostra týmu zůstala stejná, což je další plus pro Táborsko," doplnil hlavní trenér MFK OKD Karviná Marek Kalivoda.

Táborsko je momentálně na 9. místě druholigové tabulky s 33 body. "Hostíme nevyzpytatelného soupeře, který na jaře dokázal vyhrát na hřišti Zlína, ale také doma prohrát se Spartou nebo Vlašimí. Výkyvy Táborska jsou zrádné, musíme si na ně dát pozor," uvedl Marek Kalivoda.

Karviná se už čtyři kola v řadě neradovala z vítězství. Na Městském stadionu v Karviné - Ráji se však může pyšnit druhou nejlepší domácí bilancí v soutěži. "Nálada v kabině je bojovná. Herně je to v pořádku, ale musíme být produktivnější. Doma chceme být stoprocentní," míní kouč MFK OKD Karviná.

Podzimní vzájemné měření sil vyhrála Karviná v Sezimově Ústí 2:0. Tehdy se střelecky prosadili Mišinský s Bolfem.

Kvůli karetnímu trestu nenastoupí záložník Michal Gonda. Utkání MFK OKD Karviná - FC MAS Táborsko začíná ve středu 9. května od 17:00 na Městském stadionu v Karviné - Ráji.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii