Generální partner
Světlý režim
21. květen 2012

Dorostenci si pohráli s Hlučínem

Týmy MFK OKD Karviná U17 a U16 v nedělním dvojutkání porazili Hlučín 3:0 a 6:0.

MFK OKD Karviná U17 - FC Hlučín 3:0 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U17: 28. Duda, 65. Hruška, 72. Gabrysiak.

Sestava MFK OKD Karviná U17: Pecha - Derík, Frisch, Kloda, Berešík (50. Onderka) - Uher, Wenglorz (55. Hruška), Siekiera (66. Gabrysiak), Procházka (74. Puchel) - Šimák, Duda (45. Moskál).

"V úvodních 15 minutách jsme se nemohli proti organizované obraně soupeře prosadit. Pak jsme zpřesnili a zrychlili přechodovou fázi a vytvořili si tlak, ze kterého jsme se ve 28. minutě ujali vedení. Ve druhé půli nám scházelo více trpělivosti a přesnosti, ale přesto jsme si vytvářeli další příležitosti a dalšími dvěma góly utkání rozhodli. Soupeře jsme v průběhu celého utkání nepustili do žádné šance," popsal průběh utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná U17 Jindřich Dohnal.

MFK OKD Karviná U16 - FC Hlučín 6:0 (3:0)

Branky MFK OKD Karviná U16: 58. a 72. Puškáč, 21. Koziol, 24. Molnári, 38. Tomeček, 62. Duda.

Sestava MFK OKD Karviná U16: Novák - Kurz, Malík, Leibl, Szkuta (59. Duda) - Tomeček (51. Reis), Koziol, Molnári, Puchel - Chnúrik (40. Moskál), Puškáč.

"V tomto utkání jsme soupeře k ničemu nepustili a přesvědčivým výkonem 6:0 vyhráli," řekl v krátkosti hlavní trenér MFK OKD Karviná U16 Petr Gibala.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii