Generální partner
Světlý režim
23. květen 2012

Mladší žáci U13 jsou na vítězné vlně

Skvělými výkony se prezentují mladší žáci MFK OKD Karviná U13 v jarní části soutěže. V posledních třech kolech si hladce poradili s Vítkovicemi, Valašským Meziříčím a 1. HFK Olomouc.

16. května: MFK OKD Karviná U13 - FC Vítkovice 13:4 (5:2)

Branky MFK OKD Karviná U13: 15. 38. a 45. Chmiel, 6. a 22. Pawlowicz, 25. a 52. Hejda, 10. a 31. Piecha, 34. a 53. Kvapil, 40. Štromp, 45. Kostorz.

Sestava MFK OKD Karviná U13: I. sestava: Egermajer - Motyčka (40. Vrba), Cieslawski, Szotkowski, Kostorz, Kvapil, Feik, Piecha (30. Štromp). II. sestava: Lipták - Sembol (30. Szafarczyk), Király, Kožusznik, Hejda, Macko, Pawlowicz (30. Swaczyna), Chmiel.

"V dohrávce jsme přivítali nepříjemného soupeře a souseda v tabulce Vítkovice, s kterým jsme měli na podzim problémy, když jsme na půdě soupeře jen remizovali. V tomto utkání jsme od počátku soupeře zaskočili agresivním tlakem na míč, k tomu přidali hru po zemi s pohlednými kombinacemi a výsledkem byl jednoznačný vývoj utkání. Pochvalu si zaslouží všichni kluci, hodnotil utkání trenér Lumír David.

19. května: Valašské Meziříčí - MFK OKD Karviná U13 6:18 (4:5)

Branky MFK OKD Karviná U13: 15. 38. 46. a 59. Macko, 10. 30. 39. a 51. Chmiel, 26. 33. a 35: Hejda, 56. Pawlowicz.

Sestava MFK OKD Karviná U13: I. sestava: Lipták - Sembol (40. Vrba), Király, Kožusznik, Hejda, Macko, Pawlowicz, Chmiel. II. sestava: Egermajer - Motyčka (30. Szafarczyk), Cieslawski, Szotkowski, Kostorz, Kvapil, Swaczyna (30. Feik), Piecha.

"Po středečním skvělém výkonu proti Vítkovicím jsme zajížděli na utkání do Val.Meziříčí, což je soupeř, který dokáže potrápit, hlavně na domácí půdě. První poločas jsme vyhořeli v zakončení, kdy se dařila kombinační hra až do finální fáze, kterou jsme neřešili dobře. Druhou půli se kluci v zakončení naopak uklidnili a vycházelo jim vše. Chválím mužstvo, ale jen za útočnou fázi, v obranné jsme dělali zbytečné chyby," uvedl trenér Lumír David.

23. května: MFK OKD Karviná U13 - 1.HFK Olomouc 18:1 (10:0)

Branky MFK OKD Karviná U13: 13. 31. 40. a 43. Chmiel, 18. 25. a 33. Swaczyna, 8. 21. a 48. Kvapil, 6. Hejda, 38. Kožusznik, 55. Macko, 15. Piecha, 17. Kostorz, 25. Cieslawski, 28. Pawlowicz, 39. Feik.

Sestava MFK OKD Karviná U13: I. sestava: Lipták - Sembol (40. Vrba), Király, Kožusznik, Hejda, Macko, Swaczyna, Chmiel. II. sestava: Egermajer - Motyčka (30. Szafarczyk), Cieslawski, Feik, Kostorz, Kvapil, Pawlowicz, Piecha.

"I v dnešním utkání kluci pokračovali ve skvělých výkonech na obou hřištích. Kolektivní pojetí hry a skvělá kombinační hra opět zdobila hru po celé utkání.N utno podotknout, že dnešní soupeř díky agresívnímu tlaku na míč našich kluků působil odevzdaně a bezradně. Na výsledku se podíleli všichni hráči, ale dnes musím vyzdvihnout výkony Kuby Hejdy, který vše připravoval svou dravostí a chytrostí a už po několikáté výborně a v obraně bez chyby hrajícího Petra Királyho," pochválil své svěřence kouč Lumír David.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii