Generální partner
Světlý režim
25. květen 2012

Peter Mráz se vrací do Čáslavi

O motivaci postaráno bude mít slovenský obránce Petr Mráz v souboji proti Čáslav. V dresu soupeře prožil Mráz úspěšné roky fotbalové kariéry. Teď bude stát v dresu Karviné na opačné straně barikády.

Obránce Mráz přestoupil do Čáslavi v červenci roku 2005 a stal se z něj pilíř zadních řad. V historicky nejúspěšnější sezóně Čáslavi 2008/2009, která pro klub skončila druhé místem v tabulce druhé ligy, nosil kapitánskou pásku. "Ale za tu dobu se kádr hodně obměnil, takže už to pro mě není tak prestižní zápas jako dříve, ale určitě se do Čáslavi těším," uvedl obránce s číslem 26 na dresu.

Peter Mráz upozorňuje především na standardní situace Čáslavi. "Musíme ubránit jejich standardky, to bude klíč k úspěchu. Je potřeba se také vyrovnat s bojovností soupeře," poznamenal.

Karviná čeká na druholigové vítězství od 8. dubna, kdy doma porazila Slezský FC Opava. "Snad přerušíme sérii bez vítězství a rozloučíme se vítězně," uzavřel 27letý stoper.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii