Generální partner
Světlý režim
25. květen 2012

Starší dorost U19 sehraje utkání jara

Důležité utkání v boji o postup do baráže o nejvyšší dorosteneckou soutěže sehrají starší dorostenci MFK OKD Karviná na domácí půdě proti Frýdku - Místku. Oba týmy od sebe dělí pouhý bod.

Karvinští dorostenci budou v sobotu od 10:15 na Kovoně hájit vedoucí postavení v tabulce 2. dorostenecké ligy. "Hrajeme o všechno, je to zápas jara. Věřím, že zápas zvládneme a uhrajeme pozitivní výsledek, chceme udělat důležitý krok k postupu do baráže," uvedl hlavní trenér MFK OKD Karviná U19 Radomír Korytář.

Starší dorost MFK OKD Karviná U19 má na jaře skvělou formu. Bodově klopýtl jen v utkání proti Zbrojovce Brno. "Věřím, že navážeme na výkony z předchozích jarních zápasů, jsme připraveni a těšíme se na tuto výzvu," prohlásil Radomír Korytář.

Rozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii